شخصیت شناسی از روی نحوه گرفتن کیف در افراد مختلف

اگر راغب هستید تا به شخصیت شناسی از روی نحوه گرفتن کیف دستی خود و بپردازید این مطلب را تا انتها بخوانید .

شخصیت شناسی از روی نحوه گرفتن کیف در افراد مختلف

همه مردم بر اساس رفتاری که از خود نشان میدهند ، شخصیت خاصی را نیز برای خود دارند، ممکن است قضیه خیلی به واقعیت نزدیک نباشد، اما برای پی بردن به این موضوع کافی است فقط به احساسات ما و تاثیر آن در رفتار های خود نگاه کنیم، اگر احساس تنهایی داشته باشیم ، رفتار های متناسب با آن را انجام میدهیم. این مسئله کم کم به جزئی از شخصیت ما تبدیل میشود و بسیاری دیگر از رفتار های ما و یا حتی تمام رفتار های مارا تحت تاثیر قرار میدهد.

در اینجا به بررسی و توضیح نوع حمل کیف در هر شخص و ارتباط آن نوع شخصیتی که دارد می پردازیم. در ابتدا لازم است که به این عکس نگاهی بیاندازید تا نوع حمل کیف خود را تشخیص دهید.

شخصیت شناسی از روی نحوه گرفتن کیف در افراد مختلف

نحوه حمل کیف

۱- حالت اول : بصورت کوله پشتی ؛ ماجراجو هستید، شخصیت بلاملاحضه و دلسوزی دارید و به دیگران اهمیت می‌دهید به همین دلیل دیگران خیلی زود به شما اعتماد کرده و از شما پیروی میکنند.

حالت دوم : اگر کیفتان را محکم در دست می‌گیرید : میخواهید روی همه چیز آگاهی داشته باشید، دیدگاه خاص خودتان را دارید، رک و البته بسیار قابل اعتمادید.

شخصیت شناسی از روی نحوه گرفتن کیف در افراد مختلف

حالت سوم : کیف روی شانه : این افراد عاشق مطالعه و بسیار مودب و محترم هستند بقدری که اگر بین حرف های شما خوبشان برود نیز این کار ار با چشم های باز انجام داده و گاهی سرشان را به تایید تکان خواهند داد.

حالت چهارم : کیف مورب روی شانه : داراییهایتان برایتان مهم است و البته اغلب در مورد آنها غلو می‌کنید و ثروت شان را به رخ دیگران می‌کشید در عین حال بسیار سخاوتمندند ؛ اما مراقب باشید دیگران از این ویژگی سوء استفاده نکنند.

بیشتر بخوانید :
۰ ۰ رای
Article Rating
برچسب ها

فرزانه سمندر

استقلالی ام و عاشق نوشتن، کار خبرنگاری رو از آوای ساوه شروع کردم و مدت 15 ساله با گروه مجلات کلبه و کولاک آشنا هستم و همکاری می کنم.
ایمیل برای اطلاع رسانی
بهم خبر بده
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
نمایش تمام کامنتها
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
بستن