نحوه شرکت در مسابقه پاشو از شبکه هدهد + زمان پخش

در این پست از سایت جدولیاب به نحوه شرکت در مسابقه پاشو از شبکه هدهد به همراه زمان پخش آن خواهیم پرداخت. در مسابقه تلفنی پاشو کودکان ۷ تا ۱۵ سال با پاسخ صحیح به ۵سوال برنده ۲ میلیون تومان جایزه نقدی می شوند. این مسابقه به صورت زنده و با اجرای خانم زهره وکیلی از شبکه جهانی هدهد پخش می شود.

نحوه شرکت در مسابقه پاشو از شبکه هدهد + زمان پخش

«پاشو» مسابقه ای تلفنی با اجرای زهره وکیلی ویژه کودکان و نوجوانان است که از شبکه تلویزیونی هدهد به روی آنتن می رود.

مسابقه پاشو با هدف اعتلای سطح فرهنگی و علمی کودکان و نوجوانان و تشویق آنان به مطالعه،به روی آنتن این شبکه می رود.

با توجه به شیوع ویروس کرونا در جامعه، شبکه هدهد در راستای ماندن کودکان و نوجوانان در منزل، این برنامه را هر روز روانه آنتن می کند و از ساعت ۱۸مهمان خانه های مردم می شود. تکرار این مسابقه ساعت ۷:۳۵ دقیقه صبح و ۱۴ بازپخش می شود.

چگونه در مسابقه پاشو شبکه هدهد شرکت کنیم؟

همچنین این شبکه از نرم افزار تلفن همراه خود با نام «هدهد» رونمایی کرد که مخاطبان این برنامه از طریق این نرم افزار می توانند این شبکه را به صورت زنده تماشا کنند و جهت شرکت در مسابقه پاشو ثبت نام کنند.

شبکه جهانی هدهد شبکه جهانی شیعی در حوزه کودک و نوجوان است که از طریق ماهواره فعالیت می کند. این مجموعه شبکه ها توسط دفتر آیت الله سیستانی راه اندازی شده است.

گفتنی است: هدهد یک تلویزیون ماهواره‌ای است و با توجه به اینکه امروزه تعداد بسیاری از خانواده‌ها به ماهواره دسترسی دارند، این خطر همواره در کمین کودکان است که به سمت شبکه‌هایی جذب شوند که رویکردی متفاوت و حتی مخالف با عرف جامعه دارند؛ درنتیجه به تعبیر مدیر جدید شبکه هدهد به فکر راه‌هایی افتادند که هرچه بیشتر و بهتر به جذب مخاطب کمک کند. یکی از این راه‌های مهم مشارکت دادن مخاطب در قالب برنامه‌ها و مسابقات متعدد همراه با جوایز نقدی است که در همان روزهای اولِ به اجرا درآمدن، تأثیر خودش را نشان داد.

۲۵ دیدگاه

  1. سلام.اپ هدهدمشکل داشت،اونوحذف کردم.الان هدهدکیورونصب کردم ولی برنامه شبکه هدهدومسابقه پاشونصب نمیشود.میشه راهنمایی بفرماییدچرا؟کیامخملباف

  2. توروخدازودتر نوبت من بشه …فقط بمن بگید بهم شمازنگ میزنین یا من بایدبزنگم به برنامه؟؟؟
    جواب بده هدهددد…من دوس دارم شرکت کنم…خواهشششش

  3. چجوری نوبتمون میشه من ثبت نام کردم توی گوشی و برنامه هدهد..حالا بایدمنتظرباشم که بمن زنگ بزنین؟ قبلش توی قسمت پیغام هدهد بهم خبرمیدین که نوبتم رسیده؟

  4. سلام یکسال ست که من و ابجیم برای شرکت در مسابقه پا شو ثبت نام کردیم ولی هنوز نوبتمون نشده پس کی نوبتمون میشه

    1. سلام و ارض ادب به همه دوستان به نظرم برنامه نه چندان خوبی نیست چون بیشتر بچه ها فقط برای بردن جایزه دومیلیون تومانی این برنامه رانصب میکنند و به نظر های کسی توجهی نمیشه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا