فال کائنات

فال و طالع بینی در میان بسیاری از افراد علاقمندان و طرفداران بسیار زیادی دارد. فال کائنات یکی از مهمترین انواع فال ها می باشد که به شکل های مختلف موجود است. اگر کلماتی مانند فال کائنات ، فال کائنات امروز، فال کائنات روزانه و … را جستجو می کنید و به دنبال خواندن فال روزانه کائنات هستید این مطلب متعلق به شماست! در این بخش از قسمت سرگرمی سایت جدول یاب، فال کائنات را برای شما عزیزان آماده کرده ایم.

فال کائنات
فال کائنات

فال کائنات امروز

فروردین 

مشکلات زندگی سبب شده است که دیگر انگیزه و هدفی برای زندگی کردن نداشته باشید. مطمئن باشید که با صبر همه چیز درست شده و از قبل هم خیلی بهتر خواهد شد.

اردیبهشت 

خودتان را درگیر مسئله‌ای کرد‌ه‌اید که اهمیت ندارد ولی آن را برای خودتان بسیلر بزرگ کرده‌اید، لطفاً از بزرگ نشان دادن مسائل بی ارزش خودداری کنید.

خرداد 

فعالیت کردن شما نسبت به قبل کم شده است. مثل قبل فعال باشید و نگذارید که تنبلی بر شما غلبه کند. شما بسیار پر انرژی و باهوش هستید.

تیر 

رازی در دل دارید که سال‌هاست که آن را پیش خود نگه داشته‌اید، بهتر است که فعلاً در مورد آن با کسی صحبت نکنید وگرنه که به ضررتان خواهد بود.

مرداد 

امروز مسئولیت‌های کاری و حرفه‌ای‌تان مهم‌تر از هر چیز دیگری به نظر میرسد. در واقع این امکان وجود دارد که از شما خواسته شود وظایفی را به انجام برسانید که فراتر از روند معمول کارهایتان می‌باشد.

شهریور

شاید امروز برای خیلی‌ها روز استراحت باشد؛ اما شما با جدیت درگیر برنامه‌ریزی و تلاش برای رسیدن به اهداف خود خواهید بود.

مهر 

خبر‌خوش یا پولی به شما می‌رسد که برایت مهم خواهد بود.حالا می‌توانی با خیال آسوده برای آینده‌ات برنامه‌ریزی کنی.

آبان 

امروز شما سعی در تکمیل یک پروژه‌ی بسیار مهم دارید که مدت زیادی برای آن زحمت کشیده‌اید.

آذر

شما در اواخر روز سرحال‌تر می‌شوید. امروز این انگیزه را دارید که در نگرش‌های جدی خود تغییراتی ایجاد کنید و کارهای لذت‌بخش‌تر و هیجان‌انگیز‌تر انجام دهید.

دی

امروز اهداف بلندمدت‌تان نسبت به همیشه برایتان اهمیت بیشتری پیدا خواهد کرد.

بهمن

باید بررسی کنی که چه کاری با روحیه و استعداد تو هماهنگی دارد سپس در آن کار تخصص پیدا کنی تا از نظر مالی به سطح بالایی برسی.

اسفند

دست از رنگ‌های تیره بردار که روح تو را خسته و کسل می‌کنند. برای اینکه سرحال باشی و احساس شادی و طراوت کنی، سعی کن مدتی از رنگ‌های روشن و شاد استفاده کنی.

فال کائنات

فال کائنات چیست؟

انواع بسیاری از شیوه های طالع بینی وجود دارد که اطلاعاتی در مورد خود و زندگی ما به ما می دهد ، اما آیا می دانید که در واقع یک طالع بینی فرشته وجود دارد؟

هرکدام و هرکدام از ما یک فرشته شخصی داریم که برای راهنمایی و کمک به ما از طرق مختلف در دسترس است. در طول زندگی ما ، بسیاری از فرشتگان سرپرست مختلف وجود دارند که برای دوست داشتن ، حمایت و راهنمایی ما هستند ، اما یک فرشته برجسته خاص وجود دارد که براساس نشانه اخترشناسی تولد ما به هر یک از ما اختصاص داده شده است. هر علامت اخترشناسی دارای صفات و خصوصیاتی است که ممکن است یا ممکن است ما را تعریف نکند اما بازتاب دهنده درسی است که ما در اینجا برای یادگیری آن هستیم.

فرشته ها کی هستند؟

فرشته هایی که به آنها اشاره می کنم عبارتند از: “Archangel Ariel، Chamuel، Zadkiel، Grabriel، Raziel، Metatron، Jophiel، Jeremiel، Raguel، Azrael، Uriel and Sandalphon. هر یک از فرشته ها ویژگی یا ویژگی خاصی دارند که در سفر ما در طول زندگی برای ما مفید است. تنها چیزی که لازم است این است که در زمان نیاز با فرشته یا هر یک از فرشته ها تماس بگیرید. فرشتگان بدون اینکه از شما سؤال شود در زندگی شما دخالت نخواهند کرد. همه بهشت ​​آنچه را که به عنوان منطقه آزاد ارزی شناخته می شود احترام می گذارند و فرشتگان تا زمانی که از آنها خواسته اید انجام دهند کمک نمی کنند. فرقی نمی کند که چگونه از آنها بخواهید یا از آنها دعوت می کنید ، یک دعا ، تأیید ، تجسم یا صرفاً نام آنها را صدا می کنید و از آنها می خواهیم لطفاً بیایند و به شما کمک کنند تا آنچه را که می خواهید انجام دهید.

[تعداد: ۰   میانگین: ۰/۵]
۰ ۰ vote
Article Rating
برچسب ها
ایمیل برای اطلاع رسانی
بهم خبر بده
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x