خلاصه داستان قسمت ۵۲ سریال ترکی خود کرده را تدبیر نیست + عکس

شما شاهد خلاصه داستان قسمت ۵۲ سریال ترکی خود کرده را تدبیر نیست در این مطلب از سایت جدولیاب می باشید. تا آخر این مطلب همراه ما باشید. این مجموعه به کارگردانی امره کاباکوشاک (Emre Kabakuşak) و اینجی بالابانوغلو آهیسکا (İnci Balabanoğlu Ahıska) و به نویسندگی تونا کیگی و گولبیکه اوته ساخته شده است. بازیگرانی که در این سریال ترکی نقش آفرینی کردن عبارتنداز؛Hakan Yılmaz, Selen Soyder, Eylül Tumbar, Enes Koçak, Berat Yenilmez, Sema Çeyrekbasi, Yigit Kagan Yazici, Yonca Sahinbas, Serhan Onat, Yigit Kalkavan, Hivda Zizan Alp, Çagla Boz, Sait Genay.

قسمت ۵۲ سریال ترکی خود کرده را تدبیر نیست
قسمت ۵۲ سریال ترکی خود کرده را تدبیر نیست

قسمت ۵۲ سریال ترکی خود کرده را تدبیر نیست

آلیزه به کمک تورکان ناهار مفصلی درست کرده که سرکان وقتی به خانه میره باور نمیکنه که اون غذاهارو آلیزه درست کرده که آلیزه میگه میتونی خودت بخوری تا بفهمی سرکان با خوردن دلمه متوجه میشه که دست پخت خانگیه آلیزه میگه یکم از مامان تورکان کمک گرفتم ولی یکم سرکان میگه قبول هنوز شروع نکردن به غذا خوردن که زنگ در به صدا درمیاد و آلیزه میگه بچه ها هستن اومدن ناهار اینجا سرکان میره دم در ولی راهشون نمیده و میگه میخوام با خانمم تنها باشم و درو میبنده. آنها باهم شروع میکنن به غذا خوردن. معجزه تو محله در حال راه رفتنه که متوجه میشه دو نفر دارن تعقیبش میکنن واسه همین با چوب میخواد بیوفته به جونشون و میگه حواسم هست از املاکی تا اینجا دنبالمین! که اونا سریعا میگن واسه خونه اومدیم دنبالتون دیگه کی میتونیم بیایم خونه رو ببینیم؟ معجزه میگه شب بیاین و میره. نورالدین به کمک اسماء کراوات مناسبت انتخاب میکنه و حاضر میشن که یادش میاد دسته گل نخریدن نورالدین استرس میگیره که همان موقع آلیزه با سرکان به اونجا میرن.

نورالدین با باز کردن در میبینه که آلیزه و سرکان هستن که آلیزه دسته گلم خریده نورالدین خوشحال میشه و باهمدیگه کم کم راهی میشن به طرف خانه صنم. خانواده سرکان حاضر شدن و به طرف خانه صنم میرن. معجزه در خانه تنهاست که اون دو دزد به خانه خیری میرن به بهونه دیدن خانه واسه خرید که با اسپری اونو بیهوش میکنن سپس تمام طلاهای معجزه را میدزدن و تمام خانه را زیر و رو میکنن و طلا و پولهارو میبرن. مراسم خواستگاری سروع سده ولی خیری بهش میگه نه نمیدم دختر به تو آنها جا میخورن و میگن چرا؟ و سعی میکنن نظرشو برگردونن. معجزه به هوش اومده و با دیدن وضعیت خونه گریه میکنه و به قدیر زنگ میزنه و خبر میده سپس مراسم بهم میخوره و همه میرن به طرف خانه و کلانتری تا گزارش دزدی بدن و نورالدین دنبالشون میره. شب وقتی آلیزه و سرکان به خانه شون میرن هر کدوم تو اتاقش خودشون به همدیگه فکر میکنن در آخر آلیزه به اتاق سرکان میره و فکر میکنه خوابه که کنارش میخوابه و بغلش میکنه سرکان که خواب نبوده لبخند میزنه…

بیشتر بخوانید:

خلاصه داستان قسمت اول تا آخر سریال ترکی خود کرده را تدبیر نیست + عکس

۰ ۰ آرا
امتیازدهی به مقاله

ایمیل برای اطلاع رسانی
بهم خبر بده
guest
0 نظرات
Inline Feedbacks
نمایش تمام کامنتها
دکمه بازگشت به بالا