خلاصه داستان قسمت ۵۹ سریال ترکی خود کرده را تدبیر نیست + عکس

شما شاهد خلاصه داستان قسمت ۵۹ سریال ترکی خود کرده را تدبیر نیست در این مطلب از سایت جدولیاب می باشید. تا آخر این مطلب همراه ما باشید. این مجموعه به کارگردانی امره کاباکوشاک (Emre Kabakuşak) و اینجی بالابانوغلو آهیسکا (İnci Balabanoğlu Ahıska) و به نویسندگی تونا کیگی و گولبیکه اوته ساخته شده است. بازیگرانی که در این سریال ترکی نقش آفرینی کردن عبارتنداز؛Hakan Yılmaz, Selen Soyder, Eylül Tumbar, Enes Koçak, Berat Yenilmez, Sema Çeyrekbasi, Yigit Kagan Yazici, Yonca Sahinbas, Serhan Onat, Yigit Kalkavan, Hivda Zizan Alp, Çagla Boz, Sait Genay.

قسمت ۵۹ سریال ترکی خود کرده را تدبیر نیست
قسمت ۵۹ سریال ترکی خود کرده را تدبیر نیست

قسمت ۵۹ سریال ترکی خود کرده را تدبیر نیست

سرکان به آلیزه میگه باورم نمیشه این کارو کردی! آلیزه میخواد واسش توضیح بده ولی سرکان میگه ممنونم ولی صدقه تون باشه واسه خودتون و میره. نورالدین از این حرفش عصبی میشه و آلیزه دنبال سرکان میره. آنها باهم بحث میکنن و تو خونه آلیزه بهش میگه میخواستم بهت خوبی کنم ببین چقدر بزرگش کردی! سرکان میگه نکن! خوبی نکن اگه میخوای اینجوری خوبی کنی نکن! آلیزه میگه چی؟ باشه پس از این به بعد منم هیچی از تو نمیخوام از همین الان استقلال ماشینو اعلام میکنم و میرم سرکار و میره که سرکان حرص میخوره. سراپ و اسماء و بیلگه تصمیم میگیرن که یه نفرو استخدام کنن و آگهی میزنن پشت شیشه. نورالدین با صنم به خانه میرن که صنم ازش میخواد حرص نخوره و فسارشو میگیره. زنگ در به صدا در میاد و بسته ای برای صنم صونر میاد. آنها با باز کردن بسته میبینن یه تابلوست که صنم با دیدنش جا میخوره و با یادداشتی که داره میفهمن از طرف داداش صنم بوده. صنم ماجرای دلخوریش از داداششو واسش تعریف میکنه و نورالدین باهاش حرف میزنه تا یه فرصت به داداشش بده شاید میخواد جبران کنه تمام وقت هایی که نبوده. آلیزه میره دنبال کار که با دیدن آگهی شیرینی فروشی به داخل میره و برگه را میکنه و میگه دیگه باهم همکار شدیم اما سراپ قبول نمیکنه و از اونجا میره.

آلیزه به تعمیرگاه میره تا از سرکان کلید خونه بگیره و بره خونه که سرکان میگه حالیکه همه چیز از همدیگه جدا شده کلید منم مال منه و نمیدم بشین تا کارم تموم بشه سپس میگه فکر کنم کارم پیدات کردی و بهش میگه بخوای اینجا کار کنی! آلیزه میگه به همین خیال باش! بهاء کلید خونه اونارو داشت و میده به آلیزه که اونا جا میخورن و میگن تو کلید خونه مارو از کجا داری؟ سپس آلیزه از اونجا میره. صنم به داداشش زنگ میزنه و میگه شب نورالدین شام دعوتت کرده تا آشنا بشه باهات. آلیزه دوباره میره به شیرین فروشی و اینبار استخدام میشه. آلیزه وقتی به خانه میرهمیبینه سرکان خانه را به دو قسمت تقسیم کرده و مرز بندی کرده آلیزه اول جا میخوره و مخالفت میکنه اما بعدش استقبال میکنه از این کار. شب اسماء و صنم میز شام حسابی چیدن و منتظر برادر صنم هستن که زنگ در خانه خورده میشه و نورالدین درو باز میکنه که پلیسها بهش میگن از پرسنل هتل شما به بازرس حمله کرده و باید بیاین شما هم برای ثبت اظهارات نورالدین میره. این کار زیر سر مسعود بوده و بعد از بردن نورالدین به صنم زنگ میزنه که صنم میگه دیگه نیا نورالدین از تو واجبتره واسم و قطع میکنه…

بیشتر بخوانید:

خلاصه داستان قسمت اول تا آخر سریال ترکی خود کرده را تدبیر نیست + عکس

۰ ۰ آرا
امتیازدهی به مقاله

ایمیل برای اطلاع رسانی
بهم خبر بده
guest

0 نظرات
Inline Feedbacks
نمایش تمام کامنتها
دکمه بازگشت به بالا