خلاصه داستان قسمت ۶۲ سریال ترکی خود کرده را تدبیر نیست + عکس

شما شاهد خلاصه داستان قسمت ۶۲ سریال ترکی خود کرده را تدبیر نیست در این مطلب از سایت جدولیاب می باشید. تا آخر این مطلب همراه ما باشید. این مجموعه به کارگردانی امره کاباکوشاک (Emre Kabakuşak) و اینجی بالابانوغلو آهیسکا (İnci Balabanoğlu Ahıska) و به نویسندگی تونا کیگی و گولبیکه اوته ساخته شده است. بازیگرانی که در این سریال ترکی نقش آفرینی کردن عبارتنداز؛Hakan Yılmaz, Selen Soyder, Eylül Tumbar, Enes Koçak, Berat Yenilmez, Sema Çeyrekbasi, Yigit Kagan Yazici, Yonca Sahinbas, Serhan Onat, Yigit Kalkavan, Hivda Zizan Alp, Çagla Boz, Sait Genay.

قسمت ۶۲ سریال ترکی خود کرده را تدبیر نیست
قسمت ۶۲ سریال ترکی خود کرده را تدبیر نیست

قسمت ۶۲ سریال ترکی خود کرده را تدبیر نیست

آلیزه به بهونه کار داشتن از شرکت بیرون میزنه و با خودش میگه من باید برم همه چیزو به سرکان بگم دیگه چیزی از سرکان پنهان نمیکنم وقتی به اونجا میره تارخ را اونجا میبینه و میگه اتفاقا خوب شد که شما هم هستین چون شما هم بشنوین بد نیست تارخ جا میخوره. سرکان میگه بزار اول من خبر خودمو بدم دارم پروژه مو استارت میزنم و آقا تارخ اسپانسرم میشه آلیزه شوکه میشه و نمیتونه حرفی که میخواستو بزنه وقتی خوشحالی اونو میبینه سپس سرکان میگه تو میخواستی چیزی بگی اون چی بود؟ آلیزه به جای حرف دلش از آقا تارخ تعریف میکنه و متوجه میشه که میخواد قرارداد ۵ ساله با سرکان ببنده آلیزه سعیشو میکنه تا بفهمه دلیل این کارهای او چیه! تو شیرینی پزی بیلگه با جعبه کادو میره پیش سراپ. سراپ عصبی میشه و میگه خجالتم نمیکشی؟ اومدی اینجا پیش من با کادوت؟ بیلگه میگه چرا خجالت بکشم؟ سراپ با کلافگی میگه تو زن داری! بعد کادو گرفتی واسه یکی دیگه تازه از منم کمک میخوای؟ خجالت نمیکشی؟ بیلگه میگه چی؟ سراپ کادورو میگیره و میکوبه رو زمین که بیلگه میگه چیکار میکنی؟ شکست! زنم کجا بود؟ سراپ میگه پس این چی بود تو دستت؟ بیلگه با کلافگی میگه واسه تو بود! واسه تولدت گرفته بودم که پشیمونم کردی! سراپ جا میخوره و میگه چی؟ واسه من؟ و ناراحت میشه.

او برای اینکه از دل بیلگه دربیاره کلوچه درست میکنه و ازش میخواد تا بخوره و باهم آشتی کنن که بیلگه به محض خوردن اون کلوچه به سرفه میوفته و حالش بد میشه و میفهمه که تو کلوچه دارچین داشته و از اونجایی که بهش آلرژی داره راه تنفسیش بسته شده و از سراپ میخواد سریعا قرصشو بیاره. آلیزه پیش سرکانه و بعد از رفتن تارخ تمام تلاششو میکنه تا پروژه سرکانه بهم بزنه و یا عقب بیوفته یا بهم بخوره شراکت تا بفهمه دلیل کارهای تارخ چیه. آلیزه پیش دوستاش میره و بهشون میگه قضیه رو و با آنها درد و دل میکنه و ازشون کمک میخواد تا بفهمه دلیل تارخ چیه. نورالدین پرونده ی ضیاء را که صنم آورده میبینه و متوجه میشه بیمه شو تارخ میداده او تصمیم گرفته تا بره پیش تارخ و ببینه اصلا کی هست و به این موضوع آشپزخانه ربطی داره یا نه. وقتی به اونجا میرسه میبینه که تارخ همون مسعوده و باهاش دعوا میکنه و سپس از اونجا بیرون میزنه و به صنم میگه. صنم که خبر نداره مسعود همان برادر خودشه جا میخوره….

بیشتر بخوانید:

خلاصه داستان قسمت اول تا آخر سریال ترکی خود کرده را تدبیر نیست + عکس

۰ ۰ آرا
امتیازدهی به مقاله

ایمیل برای اطلاع رسانی
بهم خبر بده
guest

0 نظرات
Inline Feedbacks
نمایش تمام کامنتها
دکمه بازگشت به بالا