فال آنلاین هفتگی ۱ تا ۷ اردیبهشت ۱۴۰۳

 در این مطلب از فال و طالع بینی سایت جدولیاب فال هفته متولدین ماه های مختلف سال را برایتان قرار داده ایم. عموما انسان ها به این دلیل فال می گیرند که از اتفاقی که در آینده شاید اتفاق بیافتد باخبر شوند اما آیا واقعا فال می تواند از آینده کسی خبری بدهد؟ ما از راز قانون جاذب فهمیدیم که تخته سیاهی در آسمان وجود ندارد که آینده انسانها در آن نوشته شده باشد و سرنوشت هر کس به دست خودش نوشته می شود و این نوشته ای نیست که ما مجبور به اجرای مفاد آن باشیم.

فال هفته
فال هفته

فال متولدین فروردین

مخالفت هایی که با شما می‌شد، اکنون از بین رفته و زمان آزادی شما فرا رسیده است. هر حرکتی به نفع شماست. ملاقاتی در پیش دارید.

فال متولدین اردیبهشت

همه چیز به نفع شماست ولی تنها چیزی که می‌تواند همه‌ی پل‌های پیش رویتان را خراب کند، بی‌احتیاطی است. محتاط و زیرک باشید.

فال متولدین خرداد

از ابتدای روابط و اتفاقهای زندگی نمی‌توانید ادامه‌ی آن را پیش‌بینی کنید. همیشه شروع خوب نشانه‌ی ادامه‌ی خوب و پایان خوب نیست.

 فال متولدین تیر

موفقیت‌هایی که در پیش دارید اندک و کوچک‌اند مگر اینکه اراده‌تان را قوی کنید. واقع‌بین باشید و از بلندپروازی‌های بی‌نتیجه دست بردارید.

فال متولدین مرداد 

اگرچه شرایط نامناسب است اما بهترین زمانی است که شما توانایی‌ها و برتری خود را به دیگران ثابت کنید. این‌گونه اعتماد بزرگترها و افراد مهم را جذب خواهید کرد. روزهایی پر از موفقیت و شادی در انتظار شماست.

فال متولدین شهریور

شما بر سر دو راهی قرار گرفته‌اید. راهی که میخواهید انتخاب کنی بی خطر نیست، با این حال شما از دشواری‌های آن نمی‌هراسید‌. اگر راحتی و آسایش را می‌طلبید از تصمیمتان منصرف شوید؛ اما اگر واقعا در رسیدن به خواسته‌تان مصمّم هستید، آن را عملی کنید.

فال متولدین مهر

به هوش باشید و از تجربه‌ی دیگران بهره‌ بگیرید. فرصت‌ها و جوانی خود را بیهوده از دست ندهید که این ایّام گذرا و ناپایدار است.

فال متولدین آبان

شما از موج‌های خطرناک و ویران کننده‌ی زندگی رهایی یافته‌اید و به ساحل آرزوی بلند خود رسیده‌اید. همه در انتظار هستند که ببینند اکنون چه‌ خواهید کرد. قدر آنان را که در سختی‌ها یاور شما بوده‌اند، بدانید.

فال متولدین آذر

روزگار نیک و مبارکی پیش روی شماست. از نفاق و ریا به دور باشید و همواره دستگیر نیازمندان باشید.

فال هفته

فال هفته

فال متولدین دى 

برای رسیدن به هدف و مقصود تلاش زیادی می‌کنید؛ اما تلاش صرف کافی نیست. گاهی علاوه بر عقل بر احساس خود نیز اعتماد کنید. بکوشید که همیشه در مسیر رشد و پیشرفت باشید.

فال متولدین بهمن

به زودی خبر خوشی به شما می‌رسد و موانع از سر راه شما برداشته می‌شوند. اگر کوهی از مشکلات هم سر راه شما قرار بگیرد ، با همتی که شما دارید، همه را کنار زده و به مقصود می‌رسید

فال متولدین اسفند

با آنکه شما مسیر درست را برای رسیدن به هدف برگزیده‌اید؛ اما شرایط به گونه‌ای است که اکنون قدم گذاشتن در مسیری که می‌خواستید، درست نیست. ابتدا باید موانع را از پیش‌ رو بردارید.

۰ ۰ آرا
امتیازدهی به مقاله

ایمیل برای اطلاع رسانی
بهم خبر بده
guest

0 نظرات
Inline Feedbacks
نمایش تمام کامنتها
دکمه بازگشت به بالا