قسط وام ساخت مسکن ۴۵۰ میلیون تومانی در سال ۱۴۰۰ چقدر است؟ + شرایط دریافت

در این مطلب از جدولیاب ، توضیحاتی درباره قسط وام ساخت مسکن ۴۵۰ میلیون تومانی در سال ۱۴۰۰ و همچنین شرایط دریافت این وام خواهیم داشت! با ما همراه باشید. به تازگی خبری مبنی بر افزایش تسهیلات ساخت مسکن در تهران و کلانشهرها تا ۴۵۰ میلیون تومان و در بافت فرسوده به ۳۰۰ میلیون تومان در فضای مجازی منتشر شده است!

براساس اطلاعات اعلام شده بانک عامل بخش مسکن در سال‌ جاری برای کمک به رونق تولید مسکن برای انبوه‌سازانی که جزو مشتریان بانک هستند و رسوب حساب بانک برای آن‌ ها حداقل ۱۰ درصد است، تسهیلات را افزایش داده است.

بانک تخصصی بخش مسکن به مشتری‌ های فعال بانک که انبوه‌ ساز هستند به شرط انجام ساخت‌ و ساز با استفاده از فناوری‌ های نو در شهر تهران، تمامی کلانشهرها، شهرهای بندرعباس، بوشهر، کیش و قشم تا ۴۵۰ میلیون تومان تسهیلات ساخت، پرداخت می‌ کند. این رقم برای مراکز استان‌ ها و شهرهای بالای ۲۰۰ هزار نفر جمعیت ۴۰۰ میلیون تومان و سایر شهرها نیز ۳۰۰ میلیون تومان است که سود تسهیلات نیز ۱۸ درصد خواهد بود.

لازم به بیان است رقم تسهیلات ساخت و نوسازی در بافت فرسوده برای سازندگانی که فناوری‌ های نو را رعایت کنند در تهران و کلانشهرها ۳۰۰ میلیون تومان می باشد؛ همچنین برای مراکز استان‌ ها و سایر شهرها، تسهیلاتی که پرداخت می‌ شود به ۲۵۰ میلیون تومان افزایش یافته است.

 

۰ ۰ آرا
Article Rating
برچسب ها

محمد سیمری

از سال 91 در حوزه نویسندگی وبسایت و خبرنویسی فعالیت دارم؛ و میتونم بگم این حوزه، جزو علاقه مندی های باارزش من هست...
ایمیل برای اطلاع رسانی
بهم خبر بده
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
نمایش تمام کامنتها
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
بستن