گفتگو با شیوا خسرومهر بازیگر نقش مادر مرضیه در سریال بچه مهندس ۴

سریال بچه مهندس ۴ بسیار حساس شده است. یکی از پرسش های اصلی این است که آیا جواد و مرضیه بالاخره با هم ازدواج می کنند؟ آیا این مجموعه پایانی خوش دارد یا تلخ تمام می شود؟ شاید هم باید منتظر فصل بعدی بمانیم. شیوا خسرومهر بازیگر نقش مادر مرضیه حرف های بسیار جالب توجهی زده است. بخشی از گفت و گوی او با تسنیم را بخوانید:
شیوا خسرومهر بازیگر نقش مادر مرضیه

*بسیار دیدم در کنار همه نقطه نظرات و نکاتی که مخاطبین درباره سریال شما می‌گفتند بارها به ازدواج شخصیت اصلی داستان (جوادی) با مرضیه اشاره کردند؛ سرانجام این اتفاق خواهد افتاد

چندین بار خواستگاری را در سریال دیده‌اید. البته اینجا یک مسئله فرهنگساز هم مطرح شد؛ آقای توفیقی به خاطر عقبه رابطه عاشقانه مژگان که در دوران کودکی و نوجوانی به وجود آمد، تعلل می‌کرد جوادی با مرضیه ازدواج کند. و او مثل هر پدر دیگری می‌خواست تا این شناخت بیشتر شود. اما با همه این اوصاف و اتفاقاتی که در پیش داریم کاملاً قبول دارم مردم دوست دارند عقد جواد جوادی و مرضیه را ببینند؛ (خنده) ان‌شاءالله که این اتفاق بیفتد و دعای مردم هم مستجاب شود.

* فصل چهارم طوری تمام می‌شود که مخاطب منتظر فصل پنجم باشد؛ یا به قولی این داستان با تراژدی به پایان می‌رسد؟

گویا صحبتی شده فصل پنجمی در کار باشد و اگر اشتباه نکنم و چیزهایی که شنیده‌ام عمری باشد سال آینده ماه رمضان را در دلِ عید خواهیم داشت فصل پنجم در کنداکتور قرار بگیرد. البته همیشه عوامل سازنده زمانی به این نتیجه رسیده‌اند که کار را ادامه بدهند که مخاطبین خواسته‌اند و از کار استقبال کرده‌‌اند. جالب است بدانید که هنوز فینال کار مشخص نیست؛ تا ۱۹، ۲۰ اردیبهشت‌ماه مشغول تصویربرداری خواهیم بود؛ اما در عین حال درام، تراژدی و خانواده در ادامه قصه خواهید دید.

شیوا خسرومهر بازیگر نقش مادر مرضیه

* بازتاب‌ها را چطور می‌بینید و مردم چه درخواست‌هایی داشتند؟

به شدت از دست مرضیه شاکی‌اند. چرا آن‌قدر جوادی را اذیت می‌کند؛ از صبوری مادر مرضیه حمایت می‌کنند؛ گروهی هم در همان قسمت خواستگاری، حق را به دکتر توفیقی می‌دادند و می‌گفتند حق دارد دخترش را به جوادی ندهد. همه این پیام‌ها و بازتاب‌ها نشان می‌دهد مردم “بچه مهندس” را می‌بینند و با آن همذات‌پنداری کرده‌اند.

* به نظر شما فصل چهارم بچه مهندس دنبال تحقق چه اهدافی است؟

فصل چهارم “بچه مهندس” قطعاً معضل دانشجویان نخبه را هدف گرفته که متأسفانه این همه دانشجوی فعال و نخبه و کارآمد داریم اما سرجای خودشان نیستند. بسیاری کارهایی مثل مسافرکشی و مغازه زیرپله‌ای دارند تا اموراتشان را بگذرانند و بخشی هم متأسفانه مغزهایی‌اند که از ایران رفته‌اند. یا مسئله عشق و عاشقی‌هایی را مطرح می‌کند که خانواده‌ها نسبت به آن‌ها درک صحیحی ندارند، چون جوان‌شان را به خوبی نمی‌شناسند. ما در سریال بارها نشان می‌دهیم که فرزندان باید با پدر و مادرشان در وهله اول درباره مسائل و مشکلات و اتفاقات مشورت کنند. درباره کانون گرم خانواده بسیار صحبت می‌کنیم و اتفاق داریم که دیدنی‌اند.

* سریال با غافلگیری تمام می‌شود و یا تراژدی تلخ؟

اتفاقات غافلگیرکننده در هر قسمت داریم اما این را می‌دانم که مردم با حال خوب فعلاً با “بچه مهندس” خداحافظی خواهند کرد؛ هرکس قلم حسن وارسته را بشناسد می‌داند که او هیچ‌وقت مخاطب را با حال بد تنها نمی‌‌گذارد.

۰ ۰ آرا
رأی دهی به مقاله
ایمیل برای اطلاع رسانی
بهم خبر بده
guest
0 نظرات
Inline Feedbacks
نمایش تمام کامنتها
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
بستن