تعبیرخواب من چیه؟ | تعبیر خواب شما توسط معبر جدول یاب

بعد از دیدن هر خوابی که در ذهن ما باقی بماند ذهن ما مشغول این موضوع می شود که خوابی که دیده ایم چه معنایی دارد و به عبارت کلی تعبیرخواب ما چیست.

در این پست معبر خواب حرفه ای جدول یاب تصمیم گرفته به طور اختصاصی خوابهایتان را تعبیر کند. لذا اگر هر خوابی دیده اید و می خواهید معبر ما برایتان تعبیر کند زیر همین پست خوابتان را تعریف کنید تا پاسختان را بدهیم.

در قرآن در سوره مبارکه انعام (آیه ۵۹) آمده است : (و اوست خدائی که چون شب به خواب می روید، جان شما را نزد خود برده و شما را می میراند و کردار شما را در روز می داند، پس از آن مرگ موقت (خواب) شما را بر می انگیزد تا به اجلی که در قضا و قدر معین است برسید.)

علم تعبیر خواب، علمی بزرگ و شریف است و حق تعالی این علم را به یوسف (ع) داد و بر وی منت نهاد، چنانکه در کلام مجید فرموده است: ( و کذالک مکنالیوسف فی الارض ولتعلمه من تآویل الاحادیث).
از ابوذر نقل است که پیغمبر فرمود: (الرویا الصالحه جزء من سته واربعین جزءمن النبوه) یعنی خواب دیدن مرد صالح جزئی است از چهل و شش جزء از پیغمبری، و همچنین نقل است از عبدالله عباس به نقل از سلیمان که فرمود: خواب راست “وحی” است از خدای تعالی بر بنده مومن که او را از خیر و شری که به او خواهد رسید، آگاهی دهد پیش از آنکه خیر و یا شر به او رسد، تا بنده به دنیا مغرور نشود و از امر پروردگار غافل نماند.

امیر المومنین علی (ع) فرمود: چون مومنی خواب بیند واجب است که تعبیر آنرا بداند تا از آن بهره نیکو برد و شادی برگیرد. اما اگر کسی خواب بد ببیند باید آن خواب را به کسی نگوید و از خواب بد حذر کند و دعا و صدقات دهد.

محمد ابن سیرین می گوید: معبر باید علم تعبیر قرآن داند و زیرک و عارف باشد. و بر زبانش ثواب و صلاح جاری گردد و ایزد متعال به کسی تعبیر خواب می آموزد که طبعش پاک بوده، از لقمه حرام خوردن و از گفتن سخن های نابکار اجتناب کند.

تعبیرخواب
تعبیرخواب

جدول زمان تعبیر شدن خواب ها بر حسب ساعت
ساعت ۶ تا ۱۰ شب :
خواب نزدیک مغرب درست نیست و تعبیر ندارد، زیرا شکم انسان پر است تا یک سوم از شب هم بی تعبیر است.
ساعت ۱۰ شب تا ۲ صبح:
در نیمه شب اگر کسی که خواب می بیند، دچار امتلاء نباشد، خواب از یک سال تا پنجاه سال تعبیر می شود.
ساعت ۲ صبح تا ۵ صبح:
در یک سوم آخر شب خواب صحیح است و از پانزده روز تا دو ماه و تا یک سال تعبیر می شود.
ساعت ۵ صبح در سپیده دم :
از یک هفته تا یک ماه تعبیر می شود.
ساعت ۵ تا ۶ صبح پس از سپیده دم:
از یک روز تا یک هفته تعبیر می شود.
ساعت ۶ صبح:
در بر آمدن خورشید همان روز تعبیر شود.
ساعت ۱۰ صبح تا پانزده روز و در هنگام اذان ظهر تا یکی دو روز تعبیر می شود.

خواب خوب و بد در ماه های قمری

تعبیرخواب آنلاین
تعبیرخواب آنلاین

ماه ربیع الاول : برکت وشادی در خواب ها پیدا می شود.
ماه ربیع الثانی: خواب خوب دیر تعبیر می شود و خواب بد زود تعبیر می شود.
جمادی الاول خریدو فروش نکند.
جمادی دوم : خواب خوب دیر تعبیر می شود.
ماه رجب : گشایش ابواب خیر است و خواب بد را به خوبی تعبیر کن که خلاف ندارد.
ماه شعبان : رؤیا رشته های بسیار دارد و از آن خیر بسیار بر آید و خواب بد تعبیر نمی شود.
رمضان : در های سختی و هرزگی بسته است و خواب خوب زود تعبیر می شود و خواب بد تعبیر ندارد.
شوال : خواب بد و غم زود تعبیر می شود ، از آن بر حذر باش.
ذیقعده : فقط خواب سفر را سفر نکن .
ذیحجه : خواب سفر را سفر کن. دنبال کار ها را بگیر که ماه مبارکی است.

در قسمت دیدگاه ها منتظر ارسال خواب هایتان هستیم تا برایتان تعبیر کنیم.

۳.۵ ۶ آرا
رأی دهی به مقاله
برای امتیاز به این نوشته جدولیاب کلیک کنید!
[کل: ۱۱۲ میانگین: ۳.۸]
برچسب ها
ایمیل برای اطلاع رسانی
بهم خبر بده
guest
3.3K نظرات
جدیدترین
قدیمی ترین پرطرفدار
Inline Feedbacks
نمایش تمام کامنتها
عرفان
عرفان
1 روز قبل

سلام
وقت بخیر
ببخشید
هنگام خواب ظهر خواب دختری آشنا برهنه را دیدم که آماده مقاربت بود🙊😶 و سریع از خواب بیدار شدم

پریسا
پریسا
1 روز قبل

سلام و عرض ادب.دیشب خواب دیدم وقتی. درب کمدم را باز کردم متوجه شدم که مقدار زیادی طلا اونجا هست بعد با خودم گفتم آخه من چرا اینارا گذاشتم اینجا خطرناکه همین هین از بین اون طلاها یک گردنبد خیلی بزرگ و شرابه دار که شرابه های او مثل تندیس سربازان هخامنشی بود انداختم گردنم و گویا این گردن بند فرح پهلوی بود.این دومین باره من همچین خواب میبینم.دفعه قبل هم خواب دیدم مثلا کنیز فرح هستم و اونا داشت فرار میکردن وسط یک گندمزار از ترس اینکه کسی نشناسدشون فرح گرنبندشو داد به من و من ازشون جدا شدم.باور… مطالعه بیشتر »

لیدا
لیدا
3 روز قبل

من خواب دیدم خون بالا آوردم و هرچی مامانمو صدا کردم باورم نمیکرد.کسی که دوسش دارم زنگ زده بود با مامانم درباره موضوع کاملا عادی حرف میزد تهش مامانم گف این زنه خون بالا آورده اینا بعد اون گفت لیدا چیزیش شده؟ تهشم درحال خون بالا آوردن از خواب پریدم

Negar
Negar
4 روز قبل

با سلام و وقت بخیر من دیشب خواب دیدم که تو خونه هستم و یک فرد با اسلحه که می‌دونم دشمنه اونجاست. از داداشم یا خودم فک کنم یک کار غیر معقول می‌خواست و تهدید می‌کرد که اگه انجام ندی من رو می‌کشه. منم گفتم منو بکشه و شهید بشم بهتر از اینه که این کار اینو انجام بدم چشمهایم رو بستم و آماده مرگ شدم. اونم به سرم شلیک کرد و و افتادم و خون ازم می‌رفت که ناگهان روحم از بدنم جدا شد من خودم رو می‌دیدم که به وسط ابروهام شلیک کرده بقیه می‌گفتند من زندم آمبولانس… مطالعه بیشتر »

Anel
Anel
4 روز قبل

سلام
خواب دیدم ک داخل فضا بودم داشتم با جِت اینورو اونور میرفتم، بعد انگار ی دفعه داخل ی اقیانوس بزرگ داشتم شنا میکردم . غروب بود ب پشت روی اب موندم و خوابم برد . صبح ک بیدار شدم انگار بقیه هم باهام بودن .یکیشون نبود میگفتن غرق شده ،همه دنبالش گشتیم .بعد ی دفعه رفتم داخل خونمون و اون شخصی ک گم شده بودو دیدم ک ت خونمونه .
بعد رفتم بیرون همینطور با موهای باز میگشتم
همه خیلی عادی بودن ن نگاه خیره ای ن توجهی .

مهدیس
مهدیس
4 روز قبل

با سلام. در خواب دیدم عموم که ۱۴ماه هست فوت کرده. تو خونه قدیمی بابام اینا با واکر راه میرفت و خیلی مریض احوال بود درحدی که زیاد کسیو نمیشناخت فقط یک زیر شلواری تنش بود .یهو موقع راه رفتن جلوی در افتاد زمین خودش پاهاشو جفت کرد و کلمه ی شهادتین رو گفت مامانمم به ما گفت که سرو صدا نکنید اصلا. موقع جان دادن خییییییلی سرو صدا داشت حدود نیم ساعتی یا ۴۰دقیقه ای طول کشید تا تموم شه.بعد دیدم مامانم از ناراحتی دستاش خشک شده فکش قفل شده.
تعبیر خواب چی میتونه باشه.😭😭😭

Nadia
Nadia
5 روز قبل

سلام خواب دیدم که دارم به یه چند نفر میگم میخوام برم رشته تجربی اونام میگن نه اشتباه نکن خیلی سخته موفق نمیشی تعبیرش چیه

مریم
مریم
5 روز قبل

سلام. یکی از دوستان خواب دیده پدر مرحومش باهاش همراهی کرده تا برن و زمین بخرن و قولنامه هم انجام دادند و بعد با ماشین با هم برگشتن قبلش همه چی خوب بود ولی هنگام برگشتن پدرپیر در حالی رانندگی بود و هوا تاریک شد و پدرش در هنگام رانندگی بسیار آشفته شده بوده و به جدول های کنار خیابون میزده و جلو را نمیبینه و بسیار ترس برای افراد تو ماشین به وجود امده بود.و بعد از ترس از خواب پریده است. تعبیر این خواب چیه؟

فهیمه
فهیمه
5 روز قبل

سلام من باشوهرم خیلی مشکل دارم همش تودودلی اینم که برم یااین زندگی را تحمل کنم بعددیشب خواب دیدم موقع غروب آفتاب میخواستم وضوبگیرم‌که نمازم بخونم آب قطع بودکمی آب پیداکردم. صورت و دست راست که تموم شد،مامانم اون کمی آب که بودریخت روی دستش تموم شدمنم گفتم‌چرااینکاراکردی گفت نفهمیدم که وضوتاهنوزنگرفتی دوباره رفتم یه کم دیگه آب بودپیداکردم اون دستم آب ریختم نگاه کردم دیدم هنوزخورشیدغروب نکرده چادرسرکردم‌دیدم یه کم دیگه آفتاب هست .همین که خاستم اقامه ببندم دودل بودم که نمازظهربخونم یاعصر،وقت میشه یانه دیدم خورشیدغروب کرده وتاریک‌شدهوا..منم دیگه نمازنخوندم…همین شب دوباره خواب دیدم یه جایی رفتم همه… مطالعه بیشتر »

فهیمه
فهیمه
5 روز قبل
پاسخ به  فهیمه

اون کفش های که دیدم بزرگ هافقط ۲تایا۳تافقط بود…ولی بیشترشون زنونه بودولی به پای بچه هامیشد دمپایی ازهمون صندل های چرم کهنه هم سایزکوچیک‌بود پسرونه بود

Roz
Roz
6 روز قبل

سلام. خواب دیدم یه جایی وارد شدم یه محیط باز بود کنارش انگار پاساژ بود. دقیق نمیدونم چه ساختمانی بود ولی وارد محوطه ش شدم، یه لحظه گفتم اینجا دوست پسرم رو که ازش تو واقعیت جدا شدم به یادم میاره با حالت غم، بعد یه چیزی تو دلم انگار دلداریم داد. شب بود به آسمون نگاه کردم دیدم ماه کامله. منم خیلی ماه کامل رو دوست دارم. ذوق کردم گفتم عه ماه کامله بعد دیدم ماه بزرگ شد انگار اومد بالای سرم سفیدیشو قشنگ جلوی چشمم دیدم. این یه قسمت از خوابم بود

نيًرومند
نيًرومند
8 روز قبل

امشب خواب دیدم،که در خانه ى یکى از اقوام حسره ى ویرى به خانه وارد شد، گفتند نوعى عقرب است که خیلى خطرناک است ماهم چون بقیه خواب بودند فورا مشغول پیدا کردن شدیم،که این حشره خیلى بزرگ شد،و سیاه رنگ تبدیل به یک مار سیاه رنگشد که وقتى ریز تَر بود برادرم را نیش زد،و بعد به سمت من پرواز کرد و شروع کرد که من را نیش بزنید که من خیلى از خودم دفاع کردم و پوستش را در نواحی مختلف مثل سر و دیگر جاهاى بدنش مورد حمله قرار دادم ولى با وجود ضربات زیادى که به… مطالعه بیشتر »

سارا
سارا
8 روز قبل

سلام روزتون بخیر
من صبح خواب دیدم که با دستم میکشم تو موهای سرم ک بلنده و مقدار زیادی از موهام کنده میشه و هی میکشم مو هام با دستام میاد..بعدش غصه میخورم که چرا اینهمه مو کنده شد.ممنون از پاسخ گوییتون.خدا عاقبت بخیرتون کنه و رستگار شوید.

سارا
سارا
1 روز قبل
پاسخ به  جدول یاب

سلام.صبح زیبایتان بخیر و خوشی
ممنون از پاسخ گویی تون❤🙏
درسته، من در این موقع زمانی احساس ضعف و آسیب پذیری دارم ، توکل به خدا درست میشه

Anel
Anel
9 روز قبل

سلام .خسته نباشید .
خواب دیدم ک مُردم و مادرم ب شدت بی قراره،سعی دارم ارومش کنم ولی وجودمو متوجه نمیشه ،حس نمیکنه.
منم از بی قراریش ناراحت بودم .

چند شب بعد هم خواب دیدم ک چاقو خوردم از کسی . کسی ک زدو یادم نیست و حتی شاید نشناسم .

و اینک وقتی خواب میبینیم و شخصیو میبینیم ک نمیشناسیم معنی چیو داره ؟

زینب
زینب
9 روز قبل

سلام من متاهلم تو ۱۲ساله عاشقه ی نفرم اونم عاشقم بود الان مرده ینی خودکشی کرد.گاهی میاد تو خوابم اصلا هیچ تماس جسمی تو خواب نداریم فقط خیلی ازم دلگیره احساس میکنم و بهم میگه من پشت ندارم همش اینو تکرار میکنه

فاطمه
فاطمه
9 روز قبل

ببخشید چند وقت فبل فوتش هم دیدم رو پشت بوم خونه قبلیشون داره فرش می شوره و کلی اب و کف میریزه پایین خیلی زیاد بود میرم می بینم همه رو شسته تاکرده ولی هنوز اب کشیدن میخواد کف زیادی داشت برای اینکه صدای مردم در نیاد کمکش میکنم همونطور که تاکرده بود اب میکشم متشکرم

مینا
مینا
10 روز قبل

سلام من شوهرم چند سال فوت کرده ویک پسر بیست ساله دارم مادرم دیشب خواب دیده مادرم خالم شوهرم ومن که یه بچه کویک دارم تو یه اتاق خیلی قشنگی نشستیم ویه پرنده بزرگ وسبزرنگ که مال من هست لای یه بقچه سبز با منقارش برا همه یه چیزایی میده فقط مطمین نیست که خوراکی بوده یا چیز دیگه ممنون میشم تعبیر کنید

یک مهمان
یک مهمان
10 روز قبل

خواب دیدم. به ارزوم رسیدم (خواننده شدم)ولی وقتی داشتم به سمت استیج حرکت میکردم تا روی صحنه بروم، یک اتشفشان منفجر شد و تمام استیج را نابود کرد

شیما
شیما
10 روز قبل

سلام خسته نباشید میگم بهتون راستش من تعبیر خابهایی که کردین رو خوندم واقعا عالی بود و بی نظییر.من خواب دیدم پدرم که فوت کردن توی محله قدیمیشون بادوچرخه ای که داشت میرفت ومن التماس میکردم که بایسته ولی همش میخندید میزاشت من بهش نزدیک بشم دوباره میرفت اینقدر التماس و گریه کردم تا ایستاد یه وسیله تو دستم بود که محیط و روشن میکرد گفتم بابا الان بنزینش تمام میشه صبرکن نرو تا بنزینش بزنم یه آقایی که نمیشناختم کنارم بود گفت همش تقصیر تو که بنزین نداره ولی بابام گفت من خودم میدونم نمیزاره چیزی خراب بشه از… مطالعه بیشتر »

محیا
محیا
10 روز قبل

سلام من خواب دیدم یکی از آشناهامون داره منو تو استخر غرق میکنه و مرگ خودم رو دیدم و گریه و شیون دختر و همسرم رو شنیدم لطفا برام تعبیرش کنید

zhra
zhra
10 روز قبل

با سلام خواب دیدم که در مکه هستم و یادم رفته اعمال را انجام دهم و روز اخر یادم اومد با نگرانی استرس یک شیخ ایرانی پیدا کردم و پرسیدم چیکار کنم الان که یادم امده میتونم انجام بدم گفتن نیاز نیس ممنون میشم تعبیر کنید

فاطمه
فاطمه
10 روز قبل

سلام مادر من نزدیک یک هفته ست فوت کرده بعد فوتش خواب دیدم یه جا همه خوابیدن جمعیت کمی بود من برای اینکه راحت باشم یه گوشه پیدا کردم رفتم بخوابم مادرم رفت خوابید منم چیزی نگفتم رفتم یه اتاق دیگه یکدفعه سر و صدا بلند میشه میبینم شوهرم که تو همون اتاق بود اتش سیگارش افتاده و اتشسوزی شده البته من اتشو ندیدم نگاه میکنم ببینم دامن بچه های منو نگرفته باشه دوتاشون بودن اما پسر بزرگم نبودوهرچی میگم چی شده چیزی نمیگن انگار دامن اونو گرفته بود برده بودنش لطفا تعبیر کنید خیلی نگران شدم متشکرم

امیر
امیر
12 روز قبل

سلام من معمولا وقتی گفته میشد انشاله عاقبتتون ختم به شهادت بشه میترسیدم توی خواب دیدم یه جایی هستم یه صدایی گفت:شهادت یعنی خدا میگه دوستت دارم بیا غیر شهادت یعنی هروقت خواستی بیا.تعبیر خوابم چی میشه؟

امیر
امیر
12 روز قبل

سلام من نزدیکای ساعت ۵:۳۰صبح خواب دیدم گوسفندی رو که به سرشو (مثل شاخ زدن)به دیگرون میکوبید(ولی شاخ نداشت) بعد اون گوسفند به گربه تبدیل شد و به حالت حمله روی زمین چمباتمه زده بود من هم گربه رو محکم گرفته بودم تا به کسی حمله نکنه. البته ترتیب تبدیل شدن گوسفند به گربه یا برعکسش رو مطمئن نیستم.

مهسا
مهسا
13 روز قبل

سلام خسته نباشید. خواب دیدم روی یک کوه که کنار شهر بود و و دقیقن پایین کوه خونه سازی شده بود، با داداشم اونجا بودیم و باید از کوه بالا میرفتیم و من ب شدت از ارتفاعش میترسیدم و با ترس و لرز ب داداشم تکیه کرده بودم و اون منو بالا برد اما همچنان هر ارتفاعی منو میترسوند و کلی وحشت میکردم ک میخاست گریه‌م بگیره .. اما در واقعیت زیاد از ارتفاع نمیترسم

ثریا
ثریا
13 روز قبل

خواب دیدم‌اسب سفید بسیارزیبا و جوانی رو آوردند و به من گفتند سرش رو ببر گفتم نه خیلی جوونه حیفه ولی مادرم قبول کرد و من‌با ناراحتی روم رو برگردوندم که نبینم وقتی دوباره نگاه کردم‌ خون ازگلوی اسب میریخت و فوری هم‌اسب رو زیر خاک کرده و دفنش کردند بعد نماز صبح خوابدیدم

آیسان
آیسان
13 روز قبل

با عرض سلام طلوع خورشید بود خواب دیدم دوتا خواهرام ک در قید حیاتن مردن و مادرم ک فوت شده زنده اس وتو مزارگاه نشسته خیلی خونسرد بود ولی داداشم بیقراری میکرد ب دادشم گفتم بخاطر مامان ناراحتیتو نشون نده خودمم سعی میکروم جلو مامانم ناراحتیمو نشون ندم وباورم نمیشد دو تا خواهرام باهم مرده باشن و دنبال دلیلش بودم

Anel
Anel
13 روز قبل

سلام
یکی از فامیلای خیلی نزدیکمون برامون دعاو طلسم نوشته .حالا من خواب دیدم ک دارم با ایشون و دختراش خیلی صمیمی حرف میزنم
ولی تو ذهنم بود ک من میتونم الان ازشون فاصله بگیرم ب خاطره کاری ک کردن ولی وایساده بودم
از کاری ک کرده هم صد در صد مطمعنم

النا
النا
14 روز قبل

سلام؛وقت بخیر…
من دیشب خواب دیدم عمم با دختر عمم که ازدواج کرده خونمون بودن البته برادرهای مجرد و پسر عمه هام هم بودن البته زن دارن ولی خودشون تنها بودن خلاصه من غذای کمی برای پذیرایی داشتم برنج بود با کباب و جوجه کباب ترجیح دادم به عمم و دختر عمم بدم و گفتم به بقیه ی چیزی دیگه مثل تخم مرغ میدم. ممنون میشم تعبیر کنید.با تشکر

Roz
Roz
14 روز قبل

سلام. خواب دیدم شب بود از پله های ایوونمون اومدم پایین. تو حیاط دیدم سمت کوه آسمون یه جوری شد یهو انگار یه سایه یی افتاد که کشور های اون ور کره زمین شبیه آمریکاو.. عکسشون افتاد تو آسمون و من و خیلی ها داشتیم اینو نگاه میکردیم آدم ها اونجا رو میدیدم، بعد دیدم یه پلنگ یا ببر دقیق نمیدونم کدومشون بود تو حیاط نشسته و ما هر حرکتی میکنیم این میپره سمت ما اما حمله نمیکنه بیشتر شبیه بازی کردن بود. و منم تا خواستم یه حرکتی کنم پرید رو سرم اما باز رفت سرجاش نشست و آسیبی… مطالعه بیشتر »

مهدیس
مهدیس
14 روز قبل

خواب دیدم تو یجایی مثل حسینیه هستیم سوپ جو و چلو گوشت نذری میدن.غذاهارو شوهر خواهرم میکشید بزا منو سوپ رو ریخت تو بشقاب بعد برنج و خورشت(لوبیا چیتی هم تو خورشت بود)ربخت رو سوپ گفت ظرف کم داریم. البته دوکفگیر برنج سفید رو خودم ریختم تو بشقاب.دیدم همشون تو بشقاب جا نمیشه ریختم تو ظرف بزرگتر اما اون موقع لوبیا تو غذام نبود.همه طایفه پدری و مادری همشون بودن. بعد رفتیم سر مزار اموات. من بالاسر یه مزاری نشسته بودم که فکر میکرذم برا پسرعمه ی بابام هست اما یهو دیدم مزار پدربزرگ عروسمون رو آورذن اینجا. بعد فاتحه… مطالعه بیشتر »

نظری
نظری
15 روز قبل

باسلام و خسته نباشید، من خواب دیدم که سه دوست هستیم( البته من دختر هستم و دو دوست دیگر پسر جوانی بودند)و در طی یک عملیات باید به یه مکانی میرفتیم وتشکیلات دشمن رو خراب میکردیم( دقیق نمیدونم ولی به نظرم کارمون همین بود) فکر میکنم از طرف سپاه یا ارتش خلاصه کارمون بر نفع جمهوری اسلامی بود، وقتی اونها از وجود ما با خبر شدند ما فرار کردیم و در حین فرار انگار به دنیای قبل از مرگ رفتیم، اونجا من متوجه شدم(روح های ما در اونجا بودند) که زخمی شدم و یکی از همون دو دوستم شهید شده،… مطالعه بیشتر »

ثریا
ثریا
16 روز قبل

سلام بعد وقت نماز صبح خوابمیدیدم‌محله قدیمی مون هستم کنار میدونی که تو شهر معروفه بهمحل فروش شراب و مواد .اما انگار تو خواب میدونم نمازم اره قضا میشه و من تو خوابم …به خودم میگفتم اینجا رو ول کن پاشو نمازت رو بخون الان قضا میشه …بعد یهو دیدم کعبه بالای اون میدون قرار گرفته با تعجب نگاه میکردم کعبه تو هوا و درست بالای میدونه .بخودم میگفتم کعبه اینجا چه میکنه انگار یکی بهم القا میکرد نمازت رو همین جا بخون کعبه همینجاس .از خواب پا شدم نمازم قضا شدهبود ولی یادم اومد اون میدون بنام ی شهید… مطالعه بیشتر »

خلج
خلج
16 روز قبل

خواب دیدن صبح ساعت نمیدونم ولی خوابیدم و یک دنیا پر نور بود و همه سوره ناس باهم برام میخواندن وقتی از خواب بیدار شدم شروع به نوشتن کردم .

abdolreza
abdolreza
18 روز قبل

خواب دیدم که یکی از اقوام به من می گوید بخاطر رسیدن به مادرت جایت در بهشت است

قادر
قادر
18 روز قبل

سلام
وقتتون بخیر
یه پیرزنی تو محل ما سال گذشته فوت کرده
خواب دیدم پیرزنه تازه فوت کرده و دفنش کردن.دقیقن تایم غروب افتابه که من دوربین موبایل دستمه ودارم لحظه اخر غروب افتاب و مزار فیلم میگیرم که یهو میبینیم از قبری پیرزنه که تازه دفن شده اتیش میاد بیرون و شیخی که همراه ماهست بلند میگه سبحان الله ومیگه که ازونجادورشیم ماهمه تکرار میکنیم سبحان الله وازونجا دورمیشیم

بعداین خواب که بیدارشدم تاصبح خواب دیدم دنبال تعبیرشم

بخاطرهمین گفتم دنبالتعبیرش برم

negar
negar
18 روز قبل

سلام خواب دیدم که فک کنم یک ۳ باری توی کف دستای من کلی شیشه رفت همه جای دستم

مهدیس
مهدیس
19 روز قبل

خواب دیدم تو خونمون مارمولک، مار، لاک پشت هست. مارمولک رو کشتم، لاک پشت رو هم زدم حالت گیج مانند شد. مار هم که بزرگ بود داد زدم بابام اومد با بیل برداشت . تعبیرش چی میتونه باشع

مهدیس
مهدیس
19 روز قبل

با سلام خواب دیدم دوتا انبه زرد و رسیده دارم که یکیشو از وسط برش زدم به ۴تیکه کوچیک تقسیم کرذم بعد خوردم طعمش خیییلی شیرین بود تو عالم خواب هم به شوهرم میگفتم انبه هم مثل خرمالو یه طعم خاصی داره. و هسته ی انبه رو دادم شوهرم گفتم تیکه های انبه چسبیده بهش بخور حیفه😂. اما یدونه انبه دست نخورده مونده بود تو بشقاب. تعبیرش چی میتونه باشه.
ممنون بابت پاسخگوییتون

مینا
مینا
20 روز قبل

سلام من شب گذشته خواب دیدم از یک مکان زیارتی برکشتم واز انجا مقداری دمپخت برنج وگوشت اوردم وبه همه دادم وقتی هنه در حال خوردن بودیم پدرم که فوت شده هم امد به او هم تعارف کردم او رفت واز روی اجاق گاز مقداری که انجا وخواهرم برای شوهرش گذاشته بود را برداشت تا بخورد لطفا راهنمایی کنید تعبییرش چه بوده ممنون

دلارام
دلارام
22 روز قبل

با سلام و احترام. من خواب دیدم که وزارت آموزش و پرورش یه مسابقه ای ترتیب داده تا چند نفر رو استخدام رسمی بکنن و هزاران مرد وزن جوان یه جایی بیرون شهر جمع شدند تا مسابقه شروع بشه.همه آدمهای سرشناس وبزرگان آموزش و پرورش اومدن کنار این جمع چندهزارنفری که من هم اونجا بودم .وزیر یک بسته ۱۲عددی رنگ روبه جمع نشون داد که هر رنگ به شغل خاصی اختصاص داشت که رنگ سفید شغل مورد علاقه من یعنی معلمی بودوگفت این مدادها رو میندازم بالا و هرکس که بتونه مدادی رو برای من بیاره شغل متناسب با اون… مطالعه بیشتر »

Nadmal
Nadmal
23 روز قبل

سلام
من خواب دیدم ظاهرم کاملا تغییر کرده و بزرگ بودم و با چن نفر توی یک اتاقی قرار دارم که با کمد و وسایل چوبی اونو به شکل هزارتو درآورده بودن . توی اتاق داشتیم از یک زنی فرار میکردیم و من اخر اون زن رو کشتم:/ بعد فهمیدم عاشق یکی از افراد توی اون اتاق هستم و اون فرد هم عاشق من بود و بعد همه از اتاق بیرون رفتیم . بعضی اوقات خودم رو از زاویه ی سوم شخص میدیدم.

Nadia
Nadia
24 روز قبل

سلام خواب دیدم مادرم داره غذا درست میکنه خونه اتش میگیره من فقط دود دیدم اتش ندیدم اومدم پنجره هارو باز کردم.

و یه خواب دیگ دیدم کسی که بهش علاقه دارم برام عکس گل رز فرستاد و تایپ کرد این برای تو،این علاقه یک طرفس.تعبریشون چیه

Last edited 24 روز قبل by Nadia
علی
علی
24 روز قبل

سلام.من خواب دیدم که درمحلی بودم و تعدادی حیوان مًثل موش درآنجابودولی موشها خیلی بزرگترازحالت طبیعی ودراندازه سگ بود.

Mrs.fati
Mrs.fati
24 روز قبل

سلام خسته نباشید
همسر شهیدی خواب دیده اند که شهید در خواب به همسر خود گفته که مادر شهید به شهید بخیلی کرده است و همین باعث شهادت شهید شده است
تعبیر این خواب چیه؟
ممنون میشم راهنمایی کنید

Last edited 24 روز قبل by Mrs.fati
Nafas
Nafas
25 روز قبل

سلام خسته نباشید
مادر من خواب دیدن که پرشون کن چند سال پیش فوت کردن به خوابش اومده
و به قسمتی از خونشون اشاره کردن. و به مادرم گفته که اینجا گنج داره بکن تعبیرش چیه ؟؟
ممنون میشم جواب بدید

sdf.mok
sdf.mok
25 روز قبل

سلام خوب هستید من خواب دیدم دارم با خواهرم میرم لیزر وقتی رسیدیم خیلی شلوغ بود بعد من خواستم برم دنبال دوستم بخواهرم گفتم بیاد وسایل شو از تویی ماشین برداره ماشین بده من ببرم بعد اومدیم بیرون رسیدیم سر ی کوچه بود که خیلی شبیه مدرسه دوران راهنمایم بود بعد ما به یه گربه بر خوردم که چند تا بچه داشت یکیش هم گربه بود هم خفاش یعنی صورتش خفاش بود بدنش گربه بعد خواهرم اونو برداشت که نگهشداره وسط راه نزاشتم ببرش گفتم این چیه ولش کن بره بعد رفتم ی بچه گربه دیگه برداشتم ک خیل چاق… مطالعه بیشتر »

💎👔👳🏻🙏🏼 F.C
💎👔👳🏻🙏🏼 F.C
26 روز قبل

سلام و عرض ادب
من خواب دیدم که مانع رفتن یک گاو قهوه ای رنگ از خونه ی مادر بزرگم شدم و به صورت نا مشخص انگار میان عروسی و مجلسه ختم یکی از بستگان بودم و به دلیله جراحت جزعی از طرف دولت یک برگ چک در وجه بنده و به واحد پولی یورو دریافت کردم
ممنون میشم راهنمایی کنید سپاس

Anel
Anel
27 روز قبل

سلام خواب دیدم ک ب تفریح رفته بودیم اطراف شهر بعد از ی خونه خرابه سر دراوردیم با خانوادم بودم ،بعد داشتیم میگشتیم ی سطح صاف پیدا کنیم ک رو اون آجرو چیزای خراب شده بشینیم ک من ی جسد پیدا کردم زیره آوار، مَرد بود ب مادرم گفتم ک خیلی عادی گفت اشکال نداره اونور تر میشینیم . منم پشت سرش رفتم. رفتیم داخل اون خونه ای ک بودیم ک خراب شده بود ۲ طبقه بود من طبقه بالا رفته بودم و مادرم بیرون و خواهرم طبقه پایین . صدای پرندمو شنیدم ک داره جیغ میکشه سریع رفتم پایین… مطالعه بیشتر »

لیلا
لیلا
28 روز قبل

من ۵ تا ۶ صبح خواب دیدم که عزارییل نزدیک من شد لباس سیاهی به تن داشت من ترسیدم و نفسم کند شد اما او به من لبخندی زد و پیشانی و دست راستم را بوسید و با لبخند از پیشم رفت تعبیرش چی میتونه باشه

رامین۳۰ساله
رامین۳۰ساله
29 روز قبل

خواب دیدم تمام زنها مردشدن ودنبال مردها میگشتن‌تا به انها تجاوز کنن واکثر مردها هم فراری بودن وماهم همش فرار میکردیم‌تعبیرش چیست

3.3K
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
بستن