تعبیرخواب من چیه؟ | تعبیر خواب شما توسط معبر جدول یاب

بعد از دیدن هر خوابی که در ذهن ما باقی بماند ذهن ما مشغول این موضوع می شود که خوابی که دیده ایم چه معنایی دارد و به عبارت کلی تعبیرخواب ما چیست.

در این پست معبر خواب حرفه ای جدول یاب تصمیم گرفته به طور اختصاصی خوابهایتان را تعبیر کند. لذا اگر هر خوابی دیده اید و می خواهید معبر ما برایتان تعبیر کند زیر همین پست خوابتان را تعریف کنید تا پاسختان را بدهیم.

در قرآن در سوره مبارکه انعام (آیه ۵۹) آمده است : (و اوست خدائی که چون شب به خواب می روید، جان شما را نزد خود برده و شما را می میراند و کردار شما را در روز می داند، پس از آن مرگ موقت (خواب) شما را بر می انگیزد تا به اجلی که در قضا و قدر معین است برسید.)

علم تعبیر خواب، علمی بزرگ و شریف است و حق تعالی این علم را به یوسف (ع) داد و بر وی منت نهاد، چنانکه در کلام مجید فرموده است: ( و کذالک مکنالیوسف فی الارض ولتعلمه من تآویل الاحادیث).
از ابوذر نقل است که پیغمبر فرمود: (الرویا الصالحه جزء من سته واربعین جزءمن النبوه) یعنی خواب دیدن مرد صالح جزئی است از چهل و شش جزء از پیغمبری، و همچنین نقل است از عبدالله عباس به نقل از سلیمان که فرمود: خواب راست “وحی” است از خدای تعالی بر بنده مومن که او را از خیر و شری که به او خواهد رسید، آگاهی دهد پیش از آنکه خیر و یا شر به او رسد، تا بنده به دنیا مغرور نشود و از امر پروردگار غافل نماند.

امیر المومنین علی (ع) فرمود: چون مومنی خواب بیند واجب است که تعبیر آنرا بداند تا از آن بهره نیکو برد و شادی برگیرد. اما اگر کسی خواب بد ببیند باید آن خواب را به کسی نگوید و از خواب بد حذر کند و دعا و صدقات دهد.

محمد ابن سیرین می گوید: معبر باید علم تعبیر قرآن داند و زیرک و عارف باشد. و بر زبانش ثواب و صلاح جاری گردد و ایزد متعال به کسی تعبیر خواب می آموزد که طبعش پاک بوده، از لقمه حرام خوردن و از گفتن سخن های نابکار اجتناب کند.

تعبیرخواب
تعبیرخواب

جدول زمان تعبیر شدن خواب ها بر حسب ساعت
ساعت ۶ تا ۱۰ شب :
خواب نزدیک مغرب درست نیست و تعبیر ندارد، زیرا شکم انسان پر است تا یک سوم از شب هم بی تعبیر است.
ساعت ۱۰ شب تا ۲ صبح:
در نیمه شب اگر کسی که خواب می بیند، دچار امتلاء نباشد، خواب از یک سال تا پنجاه سال تعبیر می شود.
ساعت ۲ صبح تا ۵ صبح:
در یک سوم آخر شب خواب صحیح است و از پانزده روز تا دو ماه و تا یک سال تعبیر می شود.
ساعت ۵ صبح در سپیده دم :
از یک هفته تا یک ماه تعبیر می شود.
ساعت ۵ تا ۶ صبح پس از سپیده دم:
از یک روز تا یک هفته تعبیر می شود.
ساعت ۶ صبح:
در بر آمدن خورشید همان روز تعبیر شود.
ساعت ۱۰ صبح تا پانزده روز و در هنگام اذان ظهر تا یکی دو روز تعبیر می شود.

خواب خوب و بد در ماه های قمری

تعبیرخواب آنلاین
تعبیرخواب آنلاین

ماه ربیع الاول : برکت وشادی در خواب ها پیدا می شود.
ماه ربیع الثانی: خواب خوب دیر تعبیر می شود و خواب بد زود تعبیر می شود.
جمادی الاول خریدو فروش نکند.
جمادی دوم : خواب خوب دیر تعبیر می شود.
ماه رجب : گشایش ابواب خیر است و خواب بد را به خوبی تعبیر کن که خلاف ندارد.
ماه شعبان : رؤیا رشته های بسیار دارد و از آن خیر بسیار بر آید و خواب بد تعبیر نمی شود.
رمضان : در های سختی و هرزگی بسته است و خواب خوب زود تعبیر می شود و خواب بد تعبیر ندارد.
شوال : خواب بد و غم زود تعبیر می شود ، از آن بر حذر باش.
ذیقعده : فقط خواب سفر را سفر نکن .
ذیحجه : خواب سفر را سفر کن. دنبال کار ها را بگیر که ماه مبارکی است.

در قسمت دیدگاه ها منتظر ارسال خواب هایتان هستیم تا برایتان تعبیر کنیم.

۳.۵ ۶ آرا
رأی دهی به مقاله
برای امتیاز به این نوشته جدولیاب کلیک کنید!
[کل: ۱۳۹ میانگین: ۳.۷]
برچسب ها
ایمیل برای اطلاع رسانی
بهم خبر بده
guest
3.6K نظرات
جدیدترین
قدیمی ترین پرطرفدار
Inline Feedbacks
نمایش تمام کامنتها
بنده خدا
بنده خدا
2 روز قبل

سلام چرا خواب های ما رو تعبیر نمیکنید؟

هستی
هستی
2 روز قبل

سلام خسته نباشید. من ده صبح اینا تقریبا از خواب پریدم دوباره خوابیدم و خواب دیدم که داییم منو مامانمو میخواد بره تو یه جنگل مار هارو ببینه ماهم با خودش میبره با داییم رفتیم داییم خوشحال بودو اینا ولی خب من خودم فوبیا مار دارم یکم برا ترسناک بود تو خواب با داییم و مامانن از کنار مارا داشتیم رد میشدیم که یهو چشمم افتاد به یه مار تو یه جنگل پر از برگ و ایناهم بود جایه باریکی بود یه مار از بین سبزه ها و اینا اومد بیرون رنگش مشکی بود با خال های نارنجی بعد داشتم… مطالعه بیشتر »

Anel
Anel
3 روز قبل

سلام امیدوارم حالتون بهتر شده باشه من امروز قراره برای حلالیت گرفتن از کسی باهاش تماس بگیرم . خب خوابی ک دیدم این بوده ک من رفتم داخل ی جا ک انگار اشپزخونه‌ی رستوران بود ،شارژ گرفتم و ی کاسه آبگوشت هم خریدمو اومدم بیرون. از اونجا ک در اومدم کنار ی مغازه وایسادم تا شارژو وارد کنمو تماس بگیرم .دیدم کنارم ی پیرزنی هستش . ب این فکر افتادم ک کاسه ابگوشتمو ک خریدم بدم این خانم بخوره . یکم ک گذشت گفت دخترم میشه بدی غذاتو من بخورم . گفتم بله خودمم میخواستم همین کارو کنم .با اینک… مطالعه بیشتر »

آیسان
آیسان
3 روز قبل

سلام خسته نباشین خواب دیدم ی نوزاد رو دارم حمام میکنم دقیق نمیدونم بچه خودم بود یا نه …. شوهرم آب میریخت ک کمکم کنه گاهی اب داغ و گاهی سرد میریخت و من دعواش میکردم چرا اب رو ورم نمیکنی بچه اذیت شد

مرتضی
مرتضی
3 روز قبل

خواب دیدم
ک ایستاده بودم و همسرم ی فلاکس چای دستش بود ک پر از نجاست بود
و از پشت همه رو ریخت روم
و بعدش رفت پشت خواهرش قایم شد و بهم میخندید
بعد خواهرش بهش گفت تو چرا نمیخوای تمومش کنی بس نیست
بعد یهو پرید تو روی خواهرش و منم ساکت فقط نگاش میکردم و بعد از خواب پریدم

بهرام
بهرام
3 روز قبل

باعرض سلام و خسته نباشید.
اگر مردی در خواب ببیند که در جمعی از زنان قوم و خویش است موهای گربه از دهانش مدام خارج میشود و از روی زبانش آنها را خارج میکند تعبیرش چیست؟
وقت خواب قبل از اذان صبح.

ندا
ندا
4 روز قبل

در خواب دوستم، پدرم که تازه فوت شدن ، اومدن و خیلی خوشحال و سرحال بودن و به مامانم گفتن که باهم برن اداره و برگردن و تا اون موقع من و خواهرهام حاضر شیم که بریم بیرون شهر
همه خوشحال و سرحال بودن وبا لباسهای روشن
ولی فقط من با لباس مشکی داشتم غذا درست میکردم
و پدرم خیلی خوشحال بودن و همش میخندیدن و با خواهرم شوخی میکردن

حمیدرضا خوش خلق
حمیدرضا خوش خلق
5 روز قبل

باسلام. خواب پدرم راکه قبلا فوت شده رادیدم که درحال تکه پا ره کردن گوشت است تاکباب کند باجمعی ازافرادی که من تاکنون ندیده بودم وپیربودند. داخل یک دیگ درحال جوشیدن راکه نگاه کردم تقربیا شکل اسکلت سرانسان بود. تصاویردیگری ازجمله گوشتهای پخته وخام راهم دیدم گویاآنهاهم گوشت انسان بود تعبیرش چیست؟

زهره رضایی
زهره رضایی
6 روز قبل

سلام من برادرم چند ماهی میشه فوت شدن خواب دیدم ک پدر و مادرم میرن برادرم رو میارن و براش عروسی میگیرن و عروسی ک تموم میشه داداشمو بر میگردون ک داداشم گریه میکه و میگه من نمیرم تو قبر چه معنی داره؟

عسل
عسل
6 روز قبل

سلام خالم خواب دبده مادرش دوتا بچه پسر جلوش زایمان کرده

مریم صراف
مریم صراف
6 روز قبل

سلام من خواب دیدم تشییع جنازه پدربزرگمه که دو ماه پیش فوت کردن .جمعیت زیادی مشکی پوش اومده بودن .جنازه رو کفن پیچ آوردن و از جلوی من رد کردن و گذاشتن وسط جمعیت .صورتش هم باز کردن که برای بار آخر همه ببینن صورتش رو به من بود انگار آروم خوابیده بود دایی بزرگم بیشتر از همه گریه می کرد .بعد آقایی شروع به سخنرانی کرد و بین حرفهاش اسم بچه های بابابزرگم رو آورد که اسم مامانم و اسم شناسنامه ای خاله هام رو برد .خواستم بپرسم تعبیرش چیه ؟ممنون

ناهید
ناهید
6 روز قبل

خواب دیدم مادرم که فوت شدن یه بلوز مشکی و طلایی به من دادن و گفتند این خیلی ارزشمنده

ایدا
ایدا
7 روز قبل

دنبال لباسی ک میخام بپوشم میگردم ولی پیدانمیکنم

معصومه
معصومه
9 روز قبل

سلام من خواب دیدم یک بز بغل دارم ونوازشش می کنم که منتظرم از سینم شیر بخوره ولی نخورد من سینم پر شیر بود شیر سینمو داخل یک باغچه خالی کردم روی خاک باغچه پراز شیر شد بصورتی که شیر روی خاک ایستاد سینم کوچیک شد ولی باز هم ازش شیر میومد اینقدی که خودم تعجب کردم درضمن سینه راستم بود

بنده خدا
بنده خدا
9 روز قبل

خواب دیدم یک پیر مرد اومد وبه من گفت که یک باغ دارم برای فروش من بدون انکه به باغ بروم و ببینم ان را خریدم و پول باغ را حساب کردم چون خیلی ارزان بود بعد دیدم که پیرمرد یک کاسه بزرگ در دست دارد به طرف من امد و گفت این باغ من بود وقتی من داخل کاسه را نگاه کردم دیدم که درون کاسه نقاشی باغ بسیار زیبایی بود.ولی من اصلا ناراحت نشدم که به جای یک باغ واقعی یک کاسه خریدم با نقاشی باغ.با نگاه کردم به آن نقاشی واقعا حس میکردم که داخل یک باغ… مطالعه بیشتر »

معصومه
معصومه
9 روز قبل
پاسخ به  بنده خدا

چه خواب قشنگی

بنده خدا
بنده خدا
8 روز قبل
پاسخ به  معصومه

ممنون انشاالله که تعبیرش هم خوب باشه.

فاطمه
فاطمه
6 روز قبل
پاسخ به  بنده خدا

چه قشنگ،هر چی هست تعبیر خوبی داره

سکینه رامیان
سکینه رامیان
10 روز قبل

شنا کردن یعنی چی

طاهره
طاهره
10 روز قبل

سلام روز جمعه ساعت ۵ صبح خواب دیدم یه خانم خوشگلی که ظاهرا مادرپسری بود اومده خواستگاری من و داشتیم حرف میزدیم که از خواب پریدم.میشه تعبیرش رو بگید.ممنون

عسل
عسل
11 روز قبل

سلام اینکه خواب ببینیم شهیدی داره برامون وضو میگیره یعنی چه ؟

علیرضا
علیرضا
11 روز قبل

یکبار دیگه هم خواب دیدم توسط همسرمان خواهر زنم نزدیکی کردم

علیرضا
علیرضا
11 روز قبل

من در شب هفتم محرم خواب دیدم در جایی سبز هستم و سوار بر ماشین شاسی بلند که همسرم و بچه ام با من بودند که خواهر زنم آمد عقب ماشین پشت سر من نشست و دست‌هاشون انداخت دور گردنم

نسرین
نسرین
11 روز قبل

سلام وقت به خیر.
خواب دیدم خوابیدم تو اتاقم (البته خونمون منزلی کنونیمون نبود یه جایی بود که نمیشناختم و جدید بود) یه جغد بزرگ خاکستری با یه کبوتر سفید اومدن تو اتاق یکیشون سمت راستم یکیشون سمت چپم خوابیدن! اما دوستشون نداشتم از اتاقم بیرونشون کردم ولی ته دلم، دلم برای کبوتره می سوخت. جغده هی از زیر در می خواست بیاد تو اتاق دوباره ولی من متکا گذاشتم نمیذاشتم بیاد. کبوتر سمت راستم بود جغد چپ. یادم نیست کبوتر رو نگه داشتم یا نه، اما یادمه باهاش مهربون بودم

رضا
رضا
11 روز قبل

سلام من بین ساعت دو تا پنج صبح در خواب دیدم پارچه شیشه ای پر وپایین سوراخ شده و آب داره میره.خواستم تعبیرش ببینم چیه

Rainbow
Rainbow
14 روز قبل

سلام خسته نباشید و وقتتون بخیر^^ من حدودا یک هفته ست هر شب خواب میبینم خونه ی یکی از بستگان یا دوستان هستم و یه سگ ناآشنا ولی آروم و بامزه و خیلی کوچولو وارد خونه میشه. کاری با هیچکس نداره و من همیشه دلم میخواد بگیرمش و نازش کنم ولی چند لحظه بیشتر کنار من نمیمونه. رنگش هم یه بار سفید بود یه بار مشکی یه بار قهوه ای دیشب ک این خواب رو دیدم اون سگ ب رنگ قهوه ای کمرنگ بود. اومد روی تخت من خوابید و باهام دوست شد. داشت مثل آدما حرف میزد و حتی… مطالعه بیشتر »

Last edited 14 روز قبل by Rainbow
مجتبی
مجتبی
15 روز قبل

خوردن رعد و برق به زمین در نزدیکی انسان همراه با صدای بسیار مهیب (بدون باران) و ترسیدن نشان دهنده چیست ؟

آرتین
آرتین
15 روز قبل

سلام یه خواب دیدم براتعبیر. دیشب خواب بابابزرگمو دیدم که فوت شده . خواب دیدم چندتا بازیگر اومدن همه هی زور میزنن باشون عکس بگیرن منم داشتم عکس میگرفتم یهو وسط این شلوعی وقتی برگشتم دیدم بابابزرگم داره میاد سمتمو هی نگام میکنه😦 وقتی دیدم دویدم سمتش محکم بغلش کردم اونم بغلم کرد و همینجوری که هی گریه میکردم رفتم تو حیاط خونشون بعد یهو یادم اومد که بابابزرگم مرده و مامان بزرگم داییا و خواهرم همشون تووحیاط فقط دارن نگام میکنن منم هی میگم بابابزرگمه که بیان سمتم و همینجور که تو بغلمه گریه میکنم و ولی کسی گریه… مطالعه بیشتر »

Zeinab
Zeinab
16 روز قبل

سلام لطفا خواب من رو هم تعبیر کنین
من خواب دیدم ک دارم با عشقم ازدواج میکنم و داریم سند ازدواج رو دوتامون باهم امضا میکنیم و بهم نگاه میکنیم و میخندیم
تعبیرش چی میشه؟🙂💜

مرتضی
مرتضی
16 روز قبل

سلام
خواب دیدم یک گنجشک مرده زنده شد گرفتمش و آزادش کردم داشت به دیوار میخورد دنبالش دویدم که نذارم ولی خورد ولی خب بلاخره کاملا آزاد شد و خیلی خوشحال شدم.

ramin
ramin
17 روز قبل

سلام در خواب دیدم تعدادی توپ جنگی قدیمی از فاصله خیلی نزدیک سه سمت یک تریلی که پر سنگ بود سنگ هایی شبیه و به اندازه گلوله توپ قدیمی شلیک کردند و سنگ ها از پشت تریلی ریخت

علیرضا
علیرضا
17 روز قبل

باسلام وعرض وقت بخیر،من خواب دیدم شهیدشدم درحالیکه خودم یه گوشه ایستاده بودم ومراسم غسل وکفن رامیدیدم به نظر دست وپایم قطع شده همچنین ازناحیه سروگردن جراحت داشتم درحالیکه مرا روی تخت غسل میدادن یه نگاه به خودم که کنارایستاده بودم کردم،بعدبه این فکرکردم که کنارقبرمادرم جای خالی برای دفن من هست درحالیکه خبرمیدادن بایددرجای دیگری دفن شوم جای سرسبزوپرازگل بود ولی من اصرارداشتم کنارقبرمادرم که فوت شده انددفن شوم که ناگهان ازخواب بیدارشدم، ضمناشهادت از ارزوهای من بود که محقق نشد،لطفاتعبیرخواب مرا
بفرماییدممنون میشم،متشکر

Elnaz
Elnaz
17 روز قبل

تعبیر خواب جنگیدن با شیطان چیه دیواری میشه دارم خوابش رو می بینم

آیسان
آیسان
17 روز قبل

سلام وقتتون بخیر… خواهرم خواب دیدن بنده تسبیح ابی تو دستمه و دارم ب نیت مادرم صلوات میفرستم (مادرم در قید حیات نیستن

رسول
رسول
18 روز قبل

سلام
خواب دیدم که یک نفرنامرئی اومد جونم را بگیره ، شدید تحت فشار بودم ، و در نهایت این کار را نکرد و رفت

کبری
کبری
19 روز قبل

سلام خسته نباشید من خواب دیدم پدر و مادر مرحوم ام امده بودن خونه ام و پدرم پلوی سمت چپ ام را محکم گاز گرفت و از خواب پریدم

مَسعودباقری
مَسعودباقری
19 روز قبل

خواب دیدم یک زن امده خانه ما بایگ چاقو افتاده دنبال دوتا از برادرهام یکیش فرار کرد رفت بیرون ودیگری رفت طبقه بالاپشت سرمادر خدا بیامرزم مخفی شد

parya. gholami
parya. gholami
19 روز قبل

سلام
من خواب دیدم که با پای بدون کفش دارم تو خیابون راه میرم
خواستم ببینم این تعبیری داره ایا؟؟

بهزاد
بهزاد
20 روز قبل

سلام.من چندبار در خواب دیدم که بالای کوه می رم واز اون بالا پایین می افتم.لطفا تعبیرش میگید

Roz
Roz
20 روز قبل

سلام. دیشب وسط های خواب دیدم همراه پدر ومادرم و یه نفر هم بود فک کنم خالم بود یا دختر خالم، با ماشین رفتیم سر خاک مادر بزرگم داخل شدیم روز بود داشتیم فاتحه میخوندیم مامان بزرگ ، مادرم هم اونجا دفن شده و مامانم دنبال قبر اون بود( در واقعیت چون خیلی وقتا فوت شده تقریبا قبرش بین قبرهای دیگه مخفی هست ولی درست بالای قبرمامان بزرگم هست) بعداشتباهی رفت سرخاک یه نفر دیگه منم فک کردم اول درسته ولی وقتی دست زدم رو سنگش دیدم سیمانی هست و تازه ریختن و نرمه و متوجه شدم تازه فوت شده… مطالعه بیشتر »

امید
امید
21 روز قبل

خواب دیدم با دوست قدیمی داریم میریم سفر و خیلی عاشقانه بود ولی داداش دختره آمد راضیش،کرد برگرده و واقعا از قبل عاشق همدیگر بودیم

زهرا
زهرا
21 روز قبل

سلام خواب عجیبی بود ،یک سری شهید مفقود آوردند که من جز شهدابودم.وبعد دیدم که در اوضاع و شرایط سخت نماز خواندم و بعد منو جز همان شهدا بردند وقتی بیدار شدم ساعت ده دقیقه به پنج بود و من شکه شده بودم نیم ساعت بعداز بیدار شدنم اذان گفتن

آریا مرادی
آریا مرادی
21 روز قبل

خواب دیدم رفتیم تبریز خونه ی ویلایی خاله ام و بعد شب شد و من رفتم توی اتاق تک نفرم بخوابم و دیدم روی تخت حضرت محمد بود و با هم دو سه ساعت درباره زندگی حرف میزدیم

محیا
محیا
21 روز قبل

خواب خیلی عجیبی بود ، از من دو تا محیا بود ، به هر دوتاشون اگاهی داشتم ، یکیشون سرحال و روشن و با انرژی بود یکیشون سیاه و لاغر و چروک ، محیای سیاه ناراحت بود ، خیلیییی ناراحت ، انگار دنیا رو سرش خراب شده باشه ، پاشد رفت یه جایی تو کوچه پس کوچه ها ، چاقوشو دراورد و داد به یه خانمی گفت بیا منو بکش ، بعدم تمام اندامای بدنمو بردار برا خودت ، اون یکی محیا که نور داشت هی گریه میکرد زجه میزد که نباید بکشی خودتو ، ولی اخرش خانمه شروع کرد… مطالعه بیشتر »

مهران
مهران
21 روز قبل

سلام
ممنون میشم تعبیر خواب برام بگین
من یه دختردارم که ۹ ماهه بدنیا اومده

چند شب پیش خواب دیدم خانمم زایمان کرده وهمون دخترم بدنیا اورده و یکی دیگر بچه تو شکمش بود که گفتن یه مدت دیگه باید سزارین بشه سه روز بعد جنین مرده بدنیا اومد بهصورت سزارین

امین 1374
امین 1374
22 روز قبل

خواب دیدم اول دونفر در حال زدن و زور گفتن به یه پسر بچه هستن که من جلوشونو گرفتم و ولی بازم دنبالش بودن و منم حس میکردم بچگی های خودمه رفتیم داخل یه استادیوم که فرار کنه از دستشون.میخوام بدونم تعبیرش چیه

فاطمه
فاطمه
22 روز قبل

سلام نوه خالم خواب دیده یکی از خواستگاراش خونشون توی اتاق بچه هاش خوابیده میگه اتاق خیلی نامرتب بود و پوست موز تازه و گندیده ریخته بود خجالت میکشید و داشت تند تند جمع میکرد و خواستگارش هم براش این خونه کثیف و نامرتب مهم نبود و همچنان خوابیده بود با تشکر پاینده باشید

فاطمه
فاطمه
7 روز قبل
پاسخ به  فاطمه

تعبیر نگردید و باز خواب دیده به همون اقا یه گردنبند داده میگه نگینشو برام بنداز و دیده توی بالکن مغازه اون اقا چندتا خانم دارن شیرینی درست میکنن در واقع این مغازه رو نداره

فاطمه
فاطمه
2 روز قبل
پاسخ به  جدول یاب

بله همینطوره علاقه به پذیرش داره اما فکر میکنه برخلاف ارزشهاش هست و نمیپذیره و تقریبا یک فرصته براش طبق این خوابها به نظر شما باید بپذیره یا نه

ملينا
ملينا
22 روز قبل

خواب دیدم یه خانم قد بلند با پوست سفید موهاشم بلند بود سرش رو بالا گرفته بود و به من نگاه نمیکرد از مامانم پرسیدم این خانم کیه با دست نشونش داد گفت اینو عمت فرستاده برای بابات

ابوالفضل
ابوالفضل
23 روز قبل

باسلام ،من خواب دیدم یکی از دوستان که سید ویه هفته ست که فوت شده کنار قبر خودش یه تیکه زمین مستطیلی شکل به من هدیه داد، ممنون میشم تعبیرکنید

مرجان
مرجان
24 روز قبل

خواب دیدم همسرم با زنی که قبلاً رابطه داشته با هم هستند در نزدیکی خونه من برای او خونه گرفته و گاهی میرود اونجا

Anel
Anel
24 روز قبل

سلام خواب دیدم ک رفتم خونه دختر عموم بعد رفیقش با برادر رفیقش پیششن این دوستشو برادرش ایرانی نبودن دختره موهای روشن با پوست سفیدی داشت برادرشم موهای طلایی ،پوست سفید ، چشای رنگی داشت نشستیم ب حرف زدن با اینک زبونشونو سخت متوجه میشدم ولی چون پسره فارسیو خیلی راحت صحبت میکرد با اون بیشتر حرف میزدم تا خواهرش بعد همه بلند شدیم سرپا نمیدونم چرا این پسره اومد کنارم دستشو انداخت دور کمرم منو چسبوند ب تن خودش منم اونجا بود متوجه شدم با این چند وقته باهمیم . انگار یادم اومده بود . انگار مکان خوابم عوض… مطالعه بیشتر »

مسعود
مسعود
24 روز قبل

سلام
خواب دیدم در خیابان با برادرم هستم و صحبت می کنیم، یک دفعه یک سنجاقک بزرگ از دور می آید و روی سرم می نشیند به برادرم می گویم بگیرش اما می ترسد، من خودم با دست می گیرمش سفت چسبیده بود اما از سرم جدایش می کنم و پرتش می کنم.

فروزان سعادتی
فروزان سعادتی
25 روز قبل

سلام
خواب دیدم از تختی که در مدرسه پسرم برای من گذاشته شده در حال برخستن هستم و انگار در حال بیرون آمدن از مدرسه هم هستم و در حال گریه هستم و همه مسئولین مدرسه در حال بدرقه من هستند با گریه و من بسیار پیر شده ام و روسری و چادر هم دارم

3.6K
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
بستن