جزئیات کلاهبرداری با استفاده از سامانه سیب به بهانه دریافت واکسن کرونا

در این مطلب از جدولیاب ، توضیحاتی درباره جزئیات کلاهبرداری با استفاده از سامانه سیب به بهانه دریافت واکسن کرونا خواهیم داشت! با ما همراه باشید. وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی با انتشار اعلامیه‌ ای به مردم هشدار داد به بهانه دریافت واکسن کرونا و ثبت پرونده سلامت به هیچ سایتی مراجعه نکنند!

به تازگی عده ای با تولید یک پیام جعلی از مردم می خواهند وارد لینک سایتی به نام‌ سامانه سیب شوند تا بتوانند با ثبت نام خود در مرکز بهداشت، واکسن کرونا بگیرند! سامانه سیب به هیچ عنوان در دسترس مردم نیست، بلکه فقط مراقبین سلامت و پزشکان می‌ توانند وارد شوند. به هیچ عنوان به بهانه ثبت نام واکسن و ایجاد پرونده وارد سایتی تحت هر عنوانی نشوید. هیچ تشکیل پرونده‌ ای در شرایط فعلی، نیاز به ثبت نام اینترنتی ندارد و هیچ لینکی برای ثبت نام و پرداخت هزینه صحت ندارد! گول پیام های مجازی را نخورید.

به هیچ عنوان در این شرایط کرونا برای گرفتن واکسن به مراکز بهداشت مراجعه نکنید! چون هنوز واکسیناسیون گروه‌ های جمعیتی شروع نشده است. اگر خبری شود، در رسانه‌ ها اعلام عمومی می‌ شود. تنها برای تشکیل و استعلام پرونده بهداشتی با شماره تماس نزدیک ترین مرکز یا پایگاه یا خانه بهداشت محل سکونتتان تماس بگیرید و از مراقبین سلامت و بهورزان خود وضعیت دارا بودن یا نبودن پرونده بهداشتی خود را سوال کنید.

بنابر اعلام کانال خبری وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی اگر پرونده نداشته باشید یا ناقص باشد، مراقبین سلامت در شهرها و بهورزان در روستاها از شما می خواهند جهت تکمیل پرونده مراجعه کنید. پس به هیچ عنوان برای واکسن یا امور غیرمرتبط به مراکز بهداشت مراجعه نشود.

 

۰ ۰ آرا
Article Rating
برچسب ها

محمد سیمری

از سال 91 در حوزه نویسندگی وبسایت و خبرنویسی فعالیت دارم؛ و میتونم بگم این حوزه، جزو علاقه مندی های باارزش من هست...
ایمیل برای اطلاع رسانی
بهم خبر بده
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
نمایش تمام کامنتها
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
بستن