فیلم رقص محسن افشانی و همسرش سویل + ماجرای طلاق و شکایت سویل خیابانی و اینستاگرام

در این مطلب از جدولیاب ، توضیحاتی درباره ماجرای طلاق و شکایت سویل خیابانی از محسن افشانی خواهیم داشت! همچنین فیلم رقص محسن افشانی و همسرش سویل را خواهیم دید! با ما همراه باشید. چندی پیش ، ویدئویی از محسن افشانی و همسرش سویل خیابانی با لباس هایی عجیب و حرکاتی موزون در فضای مجازی منتشر شد!

طلاق سویل خیابانی

انتشار این ویدئو در اینستاگرام برای کابران فضای مجازی اتفاقی تازه نبود! زیرا محسن افشانی از همان روزهای ابتدایی بعد از ازدواج خود، جنجال های زیادی داشت و در بیشتر پیج های حاشیه ای اینستاگرام به اخبار جنجالی این بازیگر پرداخته می شد.

 

البته لازم به بیان است سویل خیابانی ، همسر محسن افشانی به تازگی تصمیم به جدایی گرفته است! به گفته سویل، محسن افشانی اقدام به درگیری فیزیکی و ضرب و جرح او و مادر وی کرده است!

سویل خیابانی همسر محسن افشانی صبح روز شنبه ۲۱ تیر ماه سال ۱۳۹۹ شمسی به شعبه ۱۶ دادسرای فرهنگ و رسانه مراجعه کرده بود و از محسن افشانی شکایت کرده بود. سویل خیابانی در خصوص شکایت خود از محسن افشانی این چنین می گوید: ” از محسن افشانی به خاطر ضرب و جرح، تصرف عدوانی شکایت کردم. برای برداشتن وسایل شخصی ام به خانه ام رفته بودم که  محسن افشانی  مادر، کارگرمان و مرا به باد کتک گرفت. خواهر و داماد محسن افشانی  در خانه من زندگی می کنند و وقتی رفته بودم وسایل شخصی ام را بردارم به من حمله کردند. “

همسر محسن افشانی در خصوص در خواست طلاق خود گفت: ” ۷ ماه قبل درخواست طلاق دادم و در مرحله تکمین قرار دارد که محسن افشانی روز اول عنوان کرد ۵ میلیارد بپردازم تا طلاقم دهد و بعد مبلغ به ۲ میلیارد و بار آخر وکیل محسن افشانی عنوان کرد یک میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان پرداخت کنم تا طلاقم بدهد! “

محسن افشانی تهدید کرده بود اگر دست روی خانه بگذارم، عکس های خصوصی ام را منتشر می کند که بعد از آن عکس های خصوصی من در یک صفحه اینستاگرامی منتشر شد که شکایت کردم و پلیس فتا نیز پس از بررسی های دقیق اعلام کرد که این تصاویر توسط محسن افشانی منتشر شده است! صحفه اینستاگرامی بسته شد و هفته آینده حکم دادگاه بخاطر انتشار تصاویر خصوصی من از سوی محسن افشانی صادر خواهد شد. “

سویل خیابانی درباره مهریه خود گفت: ” مهریه ام ۵۰۰  سکه و سه دانگ خانه است. محسن افشانی خانه ای را که اجاره نامه ی آن به نام من است ترک نمی کند فقط توانستم جهیزیه ام را از خانه بیرون ببرم؛ اما وقتی برای برداشتن وسایل شخصی ام که داخل خانه بود به آنجا مراجعه کردم مرا مورد ضرب و جرح قرار دادند که پیگیر این ماجرا هستم و فکر نکنم رفتارهای محسن افشانی به عنوان یک مرد ایرانی برای انتشار عکس های خصوصی همسرش کار درستی باشد. ”

اما محسن افشانی با انتشار ویدئو و متنی در اینستاگرام خود به‌ شکایت همسر خود از او به‌ اتهام ضرب ‌و جرح و تهدید به انتشار تصاویر خصوصی واکنش نشان داد و گفت:

” مبارزه واسه ورزشکاراس

جنگ واسه جنگیا…

ببین

مبارزه برد و باخت داره

ولى

جنگ یا دو سر سوخته یا برد برد…

من جنگ رو ترجیح میدم،

حالا نتیجه ش هر چى میخواد باشه..!!!

منوّر بزن!

والسلام ”

طلاق سویل خیابانی

سویل خیابانی ، همسر محسن افشانی ، دختری تبریزی الاصل (متولد شهر تبریز) و متولد اسفند ماه سال ۱۳۶۹ شمسی است. وی فارغ التحصیل کارشناسی رواشناسی است. وی پیش از آشنایی، محسن افشانی را نمیشناخته است و صرفا به دلیل چشم های‌ رنگی محسن افشانی از او خوشش آمده بود.

پدر سویل خیابانی ، علیرضا خیابانی ، پروفسور و پژوهشگر است و همچنین کارخانه دار نیز می ‌باشد. وی در رشته ی هنر و ادبیات فعالیت می‌ کند و کتاب شعر هایی نیز از او به زبان فارسی و آذری به چاپ رسیده است. همچنین شعرهای آخرین آلبوم سالار عقیلی ، توسط پدر سویل سروده شده است. ماشین سویل خیابانی ، یک خودروی فولکس بیتل سفید رنگ است که این‌که یک خانم چنین ماشینی را سوار شود، برای محسن افشانی جالب بوده است و پس از نخستین ملاقاتشان این خودرو از او برای محسن افشانی خاطره شده است.

طلاق سویل خیابانی

سویل خیابانی ، کیک بوکسینگ کار است. و به این رشته ورزشی علاقه ی بسیار زیادی دارد.

[تعداد: ۰   میانگین: ۰/۵]
۰ ۰ vote
Article Rating
برچسب ها
ایمیل برای اطلاع رسانی
بهم خبر بده
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x