متن بیانیه روابط عمومی شبکه چهار درباره سخنان حجت الاسلام جهان بزرگی

در این مطلب از جدولیاب، توضیحاتی درباره متن بیانیه روابط عمومی شبکه چهار درباره سخنان حجت الاسلام جهان بزرگی خواهیم داشت! با ما همراه باشید. پیرو بخشی ‌از سخنان غیر منصفانه و غیر حرفه ‌ای حجت الاسلام جهان بزرگی در برنامه زاویه شبکه چهار سیما، روابط عمومی شبکه چهار سیما رسما بیانیه ای صادر کرد:

” گفتگو میراث بزرگان اندیشه و تنها ابزار اصلاح و پیش ‌برد جامعه است و بر همگان، خصوصا اصحاب قلم و اندیشه، واجب است تا از گفتگو و آداب آن مراقبت کنند. اتفاق ناخوشایندی که به وسیله مهمان برنامه زاویه و بر خلاف رویه این برنامه رخ داد مخالف صریح فرمایشات رهبری مبنی بر حفظ حرمت مسئولین نظام بود و با سیاست‌ های کلی شبکه چهار، مبنی بر توسعهٔ ادب و آداب گفتگو، در تضاد کامل قرار داشت.

به همین منظور شبکه چهار وظیفه خود می ‌داند که از سخنان نادرست مهمان برنامه تبری جوید و صراحتا آن را مخالف اهداف رسانه ملی و شبکه چهار در توسعه گفتگوی مومنانه، منصفانه و مودبانه می ‌داند.

امیدواریم دیگر شاهد چنین رفتار‌هایی از سوی مهمانان برنامه‌ های زنده نباشیم تا خدای ناکرده عرصه گفتگو تنگ ‌تر نشود و شکاف ‌های فکری و اجتماعی بیش از این نگرد.

در این میانه نکته مهم آنکه همان طور که بار‌ها اعلام شده مسئولیت اظهار نظر مهمانان و کارشناسان برنامه زنده بر عهده خود آنهاست، همان چیزی که مجری برنامه به درستی صراحتا در پایان برنامه بر آن تاکید کرد و مدیران و برنامه سازان پیش از برنامه همواره کارشناسان را به اتقان در سخنان، رعایت انصاف، اخلاق، نقد سازنده و دلسوزانه توصیه کرده و می‌کنند. این صحبت‌ها نه تنها مورد تایید رسانه ملی نیست، بلکه آن را مغایر فضای نقد منصفانه و اخلاقی می‌داند.

قطعا سخنان حجت الاسلام جهان بزرگی خلاف مصالح کشور و منویات رهبر انقلاب (مدظله العالی) است و می‌بایست آن را جبران کنند تا ابزاری در دست دشمنان قسم خورده این نظام مقدس نشود. “

 

۰ ۰ رای
Article Rating
[تعداد: ۰   میانگین: ۰/۵]
برچسب ها

محمد سیمری

از سال 91 در حوزه نویسندگی وبسایت و خبرنویسی فعالیت دارم؛ و میتونم بگم این حوزه، جزو علاقه مندی های باارزش من هست...
ایمیل برای اطلاع رسانی
بهم خبر بده
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
نمایش تمام کامنتها
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
بستن