مرد هندی که در ماه ۲۵ روز خواب است و ۵ روز بیدار!

در کره زمین زندگی های عجیب و غریبی هست که واقعا با شنیدن آنها هزاران مرتبه خدارا شکر کرد ، حال تعریف زندگی و اوضاع مرد هندی است.

یک مرد ۴۲ ساله در هند، اخیراً نامش در تیتر خبر های بین المللی قرار گرفته است؛ علت آن هم این است که از وضعیت و مشکلی رنج می برد و باعث می شود او ۳۰۰ روز در طول سال خواب باشد، با ما همراه شوید تا جزئیات بیشتر ماجرای این مرد را بخوانید.

مرد هندی که در ماه ۲۵ روز خواب است و ۵ روز بیدار!

رسانه های هندی اخیراً در مورد یک مورد عجیب گزارش کرده است و آن هم مربوط به یک مرد میانسال به نام “پور خرم” است که از وضعیتی به نام پرخوابی HPA رنج می برد. این وضعیت یک بیماری نادر است که باعث می شود فرد مدت زمان طولانی بخوابد؛ حتی می تواند تا ۲۵ روز پشت سرهم خواب باشد.

۲۳ سال پیش این وضعیت “پور خرم” برای اولین بار تشخیص داده شد که در آن زمان حدوداً ۱۵ ساعت در طول روز می خوابید اما علائم او به تدریج بدتر شدند و خانواده در سال ۲۰۱۵ دیگر گزارشاتی از خواب چند روزه داشتند و دیگر بحث ساعت نبود.

یعنی ممکن بود که او پشت سر هم بین ۷ الی ۸ روز بخوابد و شرایط مدام بدتر می شد. اکنون او می تواند تا ۲۵ روز پشت سرهم هم خواب باشد؛ به طوری که در طول ۳۶۵ روز سال تقریبا ۳۰۰ روز خواب است.

“پور خرم” یک مغازه در یک دهکده کوچک دارد اما به دلیل وضعیتش فقط ۵ روز در ماه می تواند در این مغازه حضور داشته باشد. گاهی اوقات حین کار هم خوابش می برد و زمانی که می خوابد، دیگر نمی تواند بیدار شود.

جالب است بدانید در این شرایط خانواده اش در حالی که خواب است، او را به خانه می برند، به او غذا می دهند یا حتی در طول خواب او را حمام می کنند. همسر “پور خورم” در گزارشات گفته بود که او یکشنبه بعد از ۱۲ روز از خواب بیدار شد. اولین کاری که کرد مغازه را باز کرد اما متاسفانه هیچ کس نمی داند که تا چند روز می تواند دوام بیاورد و بیدار بماند و به کار خود در مغازه ادامه دهد.

هنوز هیچ درمان دقیقی برای وضعیت وی وجود ندارد. درمان هایی که در طول این سال ها امتحان  کرده است، عوارض جانبی را به همراه داشته اند، عوارضی مثل سر درد و خستگی شدید.

اما خانواده او هنوز امید خود را از دست نداده اند و مطمئن هستند که “پور” خوب می شود و به شرایط نرمال و طبیعی برمی گردد. البته این موارد قبلا هم گزارش شده است اما پورخرم از نوع شدید این بیماری رنج  می برد.

 

 

 

بیشتر بخوانید :

راههای عجیب انسانها برای زیباتر شدن در گذشته چه بوده ؟

۰ ۰ آرا
رأی دهی به مقاله
برای امتیاز به این نوشته جدولیاب کلیک کنید!
[کل: ۱ میانگین: ۵]
ایمیل برای اطلاع رسانی
بهم خبر بده
guest
0 نظرات
Inline Feedbacks
نمایش تمام کامنتها
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
بستن