ونوس زرین خاک (نوری) بانوی دوچرخه سواری که روز جهانی دوچرخه فوت کرد، که بود؟ + عکس

در این مطلب از جدولیاب، توضیحاتی درباره علت فوت ونوس زرین خاک بانوی دوچرخه سوار رشته کوهستان در روز جهانی دوچرخه خواهیم داشت! با ما همراه باشید. ونوس زرین خاک ، بانوی دوچرخه سوار رشته کوهستان که عضو هیات دوچرخه سواری تهران بود، روز چهارشنبه ۱۴ خرداد ماه سال ۱۳۹۹ شمسی بر اثر تصادف با ماشین جان خود را از دست داد. لازم به بیان است چهارشنبه ۱۴ خرداد ماه سال ۱۳۹۹ شمسی مصادف با سوم ژوئن ، روز جهانی دوچرخه بود!

ونوس زرین خاک (نوری) مشغول تمرین بوده است که در تقاطع بزرگراه شیخ فضل الله و حکیم ، یک خودرو از پشت با او برخورد می‌ کند که منجر به فوت این بانوی رکابزن می‌ شود! او به سرعت و پیش از رسیدن نیروهای امدادی جان خود را از دست می دهد و علت مرگ وی، اصابت ضربه به سر بوده است. او با ۳۶ سال سن، یک فرزند داشت. او علاوه بر دوچرخه سواری در رشته‌ های ورزشی یوگا، کیک بوکسینگ، دراگون بوت و همچنین کوهنوردی نیز فعالیت داشته است.

در انتها لازم به بیان است مدتی پیش نیز یک دوچرخه‌ سوار نوجوان در یزد بر اثر تصادف در حین تمرین درگذشته بود! از این رو رکاب زنان، کمپینی مبنی بر اینکه رانندگان فاصله یک و نیم متری خود را با دوچرخه سوارها رعایت کنند. را راه ‌اندازی کرده اند.

 

[تعداد: ۲   میانگین: ۵/۵]
۲ ۱ vote
Article Rating
برچسب ها
ایمیل برای اطلاع رسانی
بهم خبر بده
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x