چگونگی روشن کردن رنگ موی سر بدون دکلره

برای داشتن موههایی با رنگ دلخواه حتما مجبور به دکلره کردن موهای خود نیستید ، شما می توانید موهای خود را بدون انجام دکلره نیز به رنگ روشن در بیاورید ، در این مطلب از بلاگ جدول یاب چگونگی روشن کردن رنگ موی سر بدون دکلره را خواهیم گفت ، با ما همراه شوید :
اگر موهایتان به علت دکلره کردن زیاد آسیب دیده و دیگر نمی خواهید به این روش موهایتان را رنگ کنید نگران نباشید شما می توانید بدون دکلره نیز موهای خود را به رنگ های زیبا و روشن در آورید.

رنگ مو ی روشن فاقد دکلره

دکلره کردن موها آسیب های زیادی را به مو وارد می کند و باعث وز شدن و حتی ریزش مونیز می شود بنابراین بسیاری از خانم ها که دوست ندارند موهایشان آسیب ببیند موهایشان را بدون دکلره به رنگ روشن در می آورند.

روشن کردن مو بدون دکلره

درست است که روشن کردن مو با دکلره چیز دیگری است و موجب زیباتر شدن رنگ مو می شود اما این روش چندان مناسب نیست و موجب آسیب جدی مو می شود بنابراین بهتر است موهای خود را با انواع رنگ مو بدون دکلره رنگ کنند .

چگونه بدون دکلره رنگ موی روشن بسازیم؟

طریقه روشن کردن مو با اکسیدان

 

رنگ مو در جذابیت چهره شما بسیار موثر است بنابراین باید در انتخاب آن دقت کنید و رنگ مویی را انتخاب نمایید که با چهره تان سازگار تر است . شما می توانید با روشی که در زیر برایتان می گوییم بدون نیاز به دکلره که آسیب های زیادی به مو و پوست وارد می کند ، موهایتان را روشن و بلوند کنید.

 

قبل از رنگ کردن مو بدون دکلره باید بدانید که سه نوع اکسیدان وجود دارد که عبارتند از :اکسیدان شماره ۱ یا ۶ درصد، شماره ۲ یا ۹ درصد و شماره ۳ یا ۱۲ درصد که باید با توجه به رنگ دلخواه از اکسیدان مناسب استفاده کنید.

چگونگی روشن کردن رنگ موی سر بدون دکلره

آموزش روشن کردن مو با رنگ سه صفر

نکاتی برای روشن کردن مو بدون دکلره

 

  • اگر می خواهید موهای نازک و رنگ نشده خود را ۳ درجه روشن کنید باید از اکسیدان شماره ۲ یا همان ۹ درصد استفاده کنید و آن را با رنگ مورد نظرتان ترکیب کنید.
  • اگر موهایتان ضخیم و پرپشت است از اکسیدان با درصد بالاتری استفاده نمایید.
  • اگر می خواهید موهای خود را ۱ درجه روشن کنید اکسیدان شماره یک یا ۶ درصد استفاده کنید و با رنگ مورد نظرتان ترکیب نمایید.
  • اگر می خواهید موهای خود را ۴ یا ۵ درجه روشن کنید باید از اکسیدان ۱۲ درصدی استفاده نمایید و آن را با رنگ موی دلخواهتان ترکیب کنید.

 

رنگ کردن مو بدون دکلره

 

  • اگر بیش از نیمی از موهایتان سفید شده است رنگ موهای شماره ۱۱ برای شما مناسب است.
  • رنگ و اکسیدان مورد استفاده برای رنگ کردن مو به جنس، پایه اصلی رنگ مو بستگی دارد.
  • در انتخاب رنگ و اکسیدان مو دقت کنید تا رنگ موهایتان جذاب تر شود.
  • اگر موهای خود را از قبل های لایت کرده اید می توانید با رنگ های اسپیشیال آن را به رنگ دلخواه درآورید. رنگ موهایی اسپیشیال بلوند که می توانند با استفاده از اکسیدان مناسب بدون استفاده از پودر دکلره، موها را تا ۶ درجه روشن کنند .

انواع رنگ مو های جذاب بدون دکلره

آموزش رنگ مو بدون دکلره

فرمول رنگ موی عسلی بدون دکلره

۱/۳ رنگ موی طبیعی شماره ۹.۰ را با ۱/۴ از رنگ مو دودی شماره ۹.۲ و رنگ موی ۳ صفر و دو بند انگشت از واریاسیون طلایی ۰۰۳ و اکسیدان نه درصد و دوازده درصد ترکیب کنید و بر روی موهای خود بگذارید.

چگونگی روشن کردن رنگ موی سر بدون دکلره

موهای خود را بدون دکلره روشن کنید

 

رنگ مو زیتونی بدون دکلره

موهایتان را با رنگ موی ۰۰۰ و یا E20 روشن کنید و بعد از روشن شدن مو رنگ موی زیتونی و یا همان M با شماره های ( ۵ , ۹۰.۰۱ , ۱۰ ) را با واریاسیون سبزو نقره ای مخلوط کرده و اکسیدان شماره ۲ به اندازه دو برابر رنگ مورا به آن اضافه می کنیم و پس از گذشت ۳۰ دقیقه موها را آبکشی می کنیم.

رنگ مو شکلاتی عسلی بدون استفاده از دکلره

چگونگی روشن کردن رنگ موی سر بدون دکلره

طریقه رنگ کردن مو بدون استفاده از دکلره

ابتدا موهایتان را با کمک رنگ موی ۰۰۰ به پایه شش برسانید و سپس رنگ موی عسلی شماره ۷ را به اندازه ۷۰ میل و رنگ مو شکلاتی روشن را به اندازه۲۰ میل و رنگ مو دودی شماره ۷ را به اندازه ۳۰ میل با ۱۰ سانت واریاسیون نقره ای و ۵ سانت واریاسیون طلایی مخلوط می کنیم و ۱۳۰ میل اکسیدان دو را به آن اضافه می کنیم و پس از گذشت ۳۵ دقیقه موها را آبکشی می کنیم.

 

 

 

 

بیشتر بخوانید :

راه های نگهداری از رنگ مو فانتزی برای ماندگاری بیشتر

۰ ۰ آرا
امتیازدهی به مقاله

ایمیل برای اطلاع رسانی
بهم خبر بده
guest

0 نظرات
Inline Feedbacks
نمایش تمام کامنتها
دکمه بازگشت به بالا