تعبیر خواب عطر و ادکلن | خریدن عطر و استفاده از ادکلن در خواب نشانه چیست؟

تعبیر خواب عطر و ادکلن ازنظر معبران مختلف تعابیر گوناگونی دارد لذا در این مطلب سعی بر آن داریم تا با آوردن دیدگاه معبران شما را یاری کنیم.

تعبیر خواب عطر و ادکلن

تعبیر خواب عطر خریدن ابن سیرین

اگر کسی در خواب ببیند که بوی خوبی می دهد معنی خواب این است که مردم از توانایی های خاص او بهره می برند.

اگر عالم است مردم از علم او بهره می برند.

اگر ثروتمند است مردم از ثروت او بهره می برند.

اگر دکتر است مردم از توانایی او استفاده می کنند و شفا می یابند.

خواب عطر از دید سایر معبران

امام صادق

دیدن عطر در خواب نه معنی دارد که در زیر به آنها اشاره می کنیم.

اولین معنی دیدن عطر در خواب تعریف و مدح ثنای شماست.

دومین معنی دیدن عطر در خواب شنیدن سخن خوب از دیگران است.

سومین معنی دیدن عطر در خواب علمی است که بسیار به کار خود و دیگران می آید.

چهارمین معنی دیدن عطر در خواب داشتن طبع نیکو است.

پنجمین معنی دیدن عطر در خواب مجلسی است که هدفش علم و دانش است.

ششمین معنی دیدن عطر در خواب مدی است که بسیار بخشنده است.

هفتمین معنی دیدن عطر در خواب سخن با فرهنگ و با ادب است.

هشتمین معنی دیدن عطر در خواب داشتن دین پاک و درست است.

نهمین معنی دیدن عطر در خواب شنیدن خبر خوب از دوست است.

مولف

دیدن و بوییدن عطر در خواب نشان دهنده هدیه هایی است که خوب هستند و غیر منتظره و از طرف کسی که انتظارش را ندارید و یا با شما غریبه است به شما داده می شود.

اگر در خواب دیدید که عطر می خرید معنی خواب این است که نباید دل به خوشی های زودگذر زندگی ببندید. اگر در خواب دیدید که عطر را می بویید معنی خواب این است که شادی و خوشحالی بیش از پیش وارد زندگی شما می شود. اگر در خواب خود عطر های خوشبو ببینید معنی خواب شما این است که با دختری مجرد آشنا می شوید و در نهایت با هم ازدواج می کنید.

آنلی بیتون

اگر در خواب دیدید که عطر را می بویید معنی خواب شما این است که با حوادثی خوب و خوشحال کننده روبرو می شوید. اگر در خواب ببینید که به خود عطر می زنید معنی خواب شما این است که مورد ستایش قرار می گیرید.

اگر در خواب دیدید که بوییدن عطری حس خیلی خوبی به شما می دهد معنی خواب شما این است که در لذت بردن از خوشی ها افراط می کنید. اگر در خواب دیدید که در عطر را می بندید معنی خواب شما این است که چیز خوب و با ارزشی را از دست می دهید.

اگر در خواب ببینید که شیشه عطرتان میشکند معنی خواب شما این است که بهترین خواسته ها و آرزوهای شما به شکل مصیبت باری به پایان می رسد. اگر در خواب دیدید که مردی به شما عطر هدیه می دهد معنی خواب شما این است که تفریحات لذتبخشی را تجربه می کنید که ممکن سات برای شما خطرناک باشد.

منوچهر مطیعی

اگر در خواب بوی خوشی به شما برسد معنی خواب لذت بردن از زندگی است. اگر در خواب دیدید که کسی عطر به خودش زده این خواب برای بیننده خواب خوب است نه کسی که در خواب عطر زده است. اگر در خواب دیدید که آشنایی به خودش عطر زده و بوی خوش می دهد می دهد معنی خواب این است که آشنایی به شما خدمتی می کند.

اگر در خواب دیدید که خودتان بوی خوش می دهید معنی خواب این است که مردم از خوبی شما سخن می گویند. معنای کلی عطر در خواب ما حمد و ستایش و حرف های خوب است. اگر در خواب دیدید که جعبه ای عطر دارید که هنوز در آن را باز نکرده اید معنی خواب داشتن فرصتی برای به دست اوردن نام نیک است.

اگر کسی به شما شیشه عطر دهد معنی خواب این اتس که به شما فرصت می دهد و اگر شما به کسی شیشه عطر دهید شما به او فرصت می دهید.

بیشتر بخوانید:

تعبیرخواب من چیه؟ | تعبیر خواب شما توسط معبر جدول یاب

تعبیر خواب گریه کردن | گریه کردن در خواب نشانه چیست ؟

تعبیر خواب بوی خوش |بوییدن عطر خوش در خواب نشانه چیست؟

۰ ۰ رای
Article Rating
[تعداد: ۰   میانگین: ۰/۵]
برچسب ها

حوا ابراهیم نژاد

به نام دادار حق هم او اول و آخر است و هم او ظاهر و باطن. خبرنگاری حرفه‌اي است كه شب و روز ندارد. حرفه ای که قلم را در دست می گیرد و قسم به آن که باید از آن سخن صدق ببارد. یک نویسنده و خبرنگار موفق واقعیت ها را در غالب حقیقت شرح می دهد نه در قاب شرحیات و شایعات. این حقیر تلاش دارد که نویسنده ای صادق باشد.ارادتمند شما
ایمیل برای اطلاع رسانی
بهم خبر بده
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
نمایش تمام کامنتها
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
بستن