طلاق مریم کاویانی از رامین مهمانپرست و لو رفتن مهریه او !!!

در این مطلب از بلاگ سایت جدولیاب می خوانید که، دلیل جدایی رامین مهمانپرست از مریم کاویانی مشخص شد.

 

رامین مهمانپرست در گفت وگویی ویدئویی به دلایل جدایی اش از مریم کاویانی بازیگر معروف زن ایران اشاره نمود.

مریم کاویانی متولد ۱۳۴۷ و اهوازی است اما او اصالتا مازندرانی و اهل بابل است ، تا ۱۰ سالگی در اهواز بودند، سپس به بابل مهاجرت کردند و تا ۳۰ سالگی آنجا به دانشگاه رفت سپس از سال ۱۳۷۹ به تهران آمدند . حرفه مریم کاویانی بازیگری است و بارها شاهد هنرنمایی او در سینما و تلویزیون ایران بوده ایم . در مورد تحصیلات مریم کاویانی گفته شده که وی مدرک کارشناسی ارشد در رشته پرستاری را داراست خانواده او یک خانواده ۴ نفری است و او یک برادر کوچکتر از خود دارد . شغل اصلی مریم کاویانی پرستاری است

ازدواج اول مریم کاویانی

مریم کاویانی یکبار ازدواج کرده اما این رابطه در نهایت به طلاق ختم شد، از همسر اول مریم کاویانی و ماجرای طلاق آنها خبری در دست نیست و بسیاری از سایت ها به اشتباه عکس برادر او را بعنوان همسر اولش منتشر کردند .

 ازدواج دوم مریم کاویانی

مریم کاویانی برای بار دوم ازدواج کرد. همسر جدید مریم کاویانی ، رامین مهمانپرست و یک دیپلمات است .

سابقا خبری منتشر شده که مریم کاویانی به لهستان رفته و در آنجا ازدواج کرده است . اما او در گفتگویی گفت که ماجرای مهاجرت او به لهستان و ازدواج او صحت نداره که خوب این ماجرا با توجه به حضور رامین مهمانپرست در لهستان جالب توجه است این مصاحبه در تاریخ ۱۴ فروردین ۹۷ منتشر شد که به گفته مریم کاویانی بسیار از این شایعه عصبانی شده است و اما امروز خبر ازدواجش منتشر شده است

به گفته خودش، مریم کاویانی بارها به لهستان مسافرت کرده اما ازدواجی در کار نبوده است . ضمن اینکه گفته شده مریم کاویانی در مراسم درگذشت همسر رامین مهمانپرست همسر فعلی اش حضور داشته است. ایسنا سال گذشته تصویری را در این رابطه منتشر کرد. همسر دوم مریم کاویانی یعنی رامین مهمانپرست ، متولد تیرماه سال ۱۳۳۹ و اهل تهران است ، وی سخنگونی سابق وزارت امور خارجه کشورمان و سفیر فعلی جمهوری اسلامی ایرات در کشورهای لهستان و لیتوانی است. مهمان‌پرست در تاریخ نهم آبان‌ماه ۱۳۸۸ به عنوان ششمین سخنگوی دستگاه دیپلماسی کشور منصوب شد. در مورد تحصیلات رامین مهمانپرست گفته شده که وی فارغ‌التحصیل مهندسی نرم‌افزار از دانشگاه صنعتی شریف و کارشناسی ارشد مدیریت دولتی و دارای مدرک MBA است. رامین مهمانپرست در سال ۱۳۵۵ زمانی که ۱۶ ساله بود، وارد دانشگاه صنعتی شریف شده است .

رامین مهمانپرست در سال ۱۳۹۲ هم برای پست ریاست جمهوری کشور کاندیدا شد ولی پس از آن از این قضیه انصراف داد و از ۲۵ اسفند ۹۲ بعنوان سفیر ایران در لهستان و لیتوانی در حال ادامه فعالیت است . وی همچنین ریاست اداره دیپلماسی عمومی و رسانه‌ای وزارت امور خارجه را عهده دار است.

 

۰ ۰ آرا
امتیازدهی به مقاله

ایمیل برای اطلاع رسانی
بهم خبر بده
guest

0 نظرات
Inline Feedbacks
نمایش تمام کامنتها
دکمه بازگشت به بالا