تعبیر خواب چاه فاضلاب | دیدن چاه فاضلاب در خواب نشانه چیست ؟

تعبیر خواب چاه فاضلاب  ازنظر معبران مختلف تعابیر گوناگونی دارد لذا در این مطلب سعی بر آن داریم تا با آوردن دیدگاه معبران شما را یاری کنیم.

تعبیر خواب چاه فاضلاب
تعبیر خواب چاه فاضلاب

تعبیر خواب چاه فاضلاب

تعبیر خواب به روایت منوچهر مطیعی تهرانی

چنان چه در خواب ببینید لوله فاضلاب دستشوئی شما گرفته و آب کثیف جمع شده و عفونت آن در فضای خانه پیچیده اندوهی برای شما پیش می آید. چنان چه در خواب دیدید که همان لوله گرفته شده را گشودید و فاضلاب کثیف جمع شده را جریان انداختید به طوری که برود خواب شما می گوید مشکلی برای شما پیش می آید که رفع می گردد و فراغت حاصل می کنید. چنان چه در خواب ببیند لوله فاضلاب را درست می کنید کاری مفید انجام می دهید که به حفظ حیثیت خودتان و دیگران تمام می شود و به طور مساوی همه از آن بهره مند می گردند. اگر در خواب ببینید که کلنگ به دست دارید و مجرای فاضلاب را خراب می کنید برای دیگران مشکلی به وجود می آورید و دغل بازی می کنید. اگر ببینید فاضلاب خانه همسایه به خانه شما نشت می دهد از نزدیکان خود بهره می گیرید ولی اگر این نشت و رخنه متعفن و کثیف بود یا بوی بد داشت و خرابی ایجاد کرد از جانب آن ها اندوهی مسلم به شما می رسد. اگر دیدید دست و پایتان به آب کثیف فاضلاب آلوده شده به طوری که در خواب احساس کراهت داشتید مرتکب خطائی می شوید که ندامت می کشید. اگر لباستان آلوده شده بود مورد سرزنش قرار می گیرید. روی هم رفته فاضلاب اگر بوی بد داشته باشد و بخصوص اگر کراهت به وجود آورد بد است در غیر این صورت بد نیست.

بیشتر بخوانید:

تعبیرخواب آب | دیدن آب در خواب نشانه چیست ؟

تعبیر خواب مرده | دیدن مرده در خواب نشانه چیست ؟

تعبیر خواب فرار کردن | فرار کردن در خواب نشانه چیست ؟

۰ ۰ آرا
رأی دهی به مقاله
برچسب ها
ایمیل برای اطلاع رسانی
بهم خبر بده
guest
4 نظرات
جدیدترین
قدیمی ترین پرطرفدار
Inline Feedbacks
نمایش تمام کامنتها
پژمان
پژمان
1 ماه قبل

سلام خسته نباشید .
من خواب دیدم یه چاه فاضلابی هست که دیوار روی اون خراب شده و به من میگن درستش کنم
من با قیر دیوارو درست کردم فقط قیر تو خوابم سیاه نبود شفاف بود بی رنگ بعد یه چن قطره از قیر ریخ تو چاه و منفجر شد من قایم شدم سنگا رفتن هوا نخوردن بهم اما آب فاضلاب پاشیده شد به همه جام حتی صورتم ک هی تف میکردم تو خواب … آخرشم تن تن دیوارو درس کردم رفتم
لطف کنید تعبیرشو

جدول یاب
مدیر
1 ماه قبل
پاسخ به  پژمان

با سلام کاربر گرامی فاضلاب در خواب به طور معمول به افکار متعفن، خاطرات منفی رابطه‌ی گذشته و احساسات درد پس از یک شکست عاطفی یا از دست دادن فردی عزیز مرتبط است. گمان می‌رود خوابتان نشان دهنده این است که شما باید رها شوید و ایده‌ها و عقاید منسوخ خود را پردازش کنید، باید شرایطی مناسب پیدا کنید تا بدون تأثیرگذاری بر زندگی‌تان، افکار و احساسات خود را از هم تمیز دهید. اینکه اب فاضلاب بروی شما پاشیده شده هم شاید نشان دهنده اعتماد به نفس پایین شما است گمان میرود شما نیاز دارید افکار خود را تروتمیز کنید… مطالعه بیشتر »

علیرضا بهمنی
علیرضا بهمنی
11 ماه قبل

سلام من خواب دیدم که من و دوتا از همکلاسی های خوبم در حیاط خانه پدربزرگ مادریم هستیم و داشتیم توپ بازی میکردیم که یکی از دوستانم رفت توی کوچه تا ببینه میتونه توپ رو شوت کنه تو حیاط یا نه تا اون موقع من و یکی از دوستان دیگرم با یک توپ دیگه بازی میکردیم که توپمان خورد به هواکش فاضلاب و من یک احرمی رو فشار دادم و از چاه کمی دور تر شدیم و رفتیم پیش اون یکی دوستم که موفق نشد توپ رو خوب شوت کنه و یهویی صدای خرت خرت اومد از چاه فاضلاب و… مطالعه بیشتر »

جدول یاب
مدیر
11 ماه قبل

با سلام کاربر گرامی به نظر می‌آید خوابتان بیانگر درسی از گذشته است که آموخته اید درس پاکی و صفا و معصومیت و اکنون شما در جنبه ای از زندگی قرار گرفته اید که بهتر است از این درس ها استفاده کنید گمان می‌رود شما مدتی است که سرگرم مادیات دنیا شده اید و در حال جمع آوری مال و اموال و مسائل دنیوی هستید و از معنویات به دور مانده ایدلازم است که کمی هم به پاکی و صفا و معصومیت گذشته خود بازگردید و نسبت به موقعیت های روحی و معنوی زندگیتان کم توجه نباشید و روح و… مطالعه بیشتر »

4
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
بستن