تعبیر خواب روسری | دیدن روسری و سر گذاشتن روسری در خواب نشانه چیست؟

تعبیر خواب روسری ازنظر معبران مختلف تعابیر گوناگونی دارد لذا در این مطلب سعی بر آن داریم تا با آوردن دیدگاه معبران شما را یاری کنیم.

تعبیر خواب روسری
تعبیر خواب روسری

تعبیر خواب روسری

دیدن روسری در خواب اشاره به زنی دوست داشتنی و متعهد برای رسیدن به هدف دارد.
روسری در خواب بیانگر زنی است که راه درست را به شما نشان می‌دهد در زمانی که شما در حال گرفتن تصمیم اشتباهی هستید.
اگر روسری دیده شده در خواب به رنگ قرمز باشد تعبیر خوشحالی به همراه دارد و اگر سبز باشد بیانگر صلح است و اگر رنگ مورد علاقه شما باشد نشانه پیشرفت در کاری است که شما از شروع آن هراس و ترس دارید.
اگر شما در خواب روسری به سر دارید نشانه دوستی با مردم است.

تعبیر خواب روسری از نظر منوچهر مطیعی تهرانی

روسری و چارقد معرف شرم و حیا و استکناف و خویشتن داری بیننده خواب است. این خواب را معمولاً زنان می‌بینند و مردان به ندرت اتفاق می‌افتد که در خواب روسری مشاهده کنند مگر این که در ارتباط با یک زن باشد یا در نتیجه جایی از خواب چارقد و روسری به یک زن برسد. مشاهده روسری در خواب برای مردان خفت است و سبکی و بی مقداری نزد مردم است و چنان چه مردی در خواب ببیند که روسری یا شال خریده موردی پیش می‌آید که سبک می‌شود و به شخصیت او اهانت می‌شود و از این بدتر وقتی است که بیننده خواب ببیند روسری به سر کرده است.

چنانچه خانم بیننده خواب ببیند چار قد کثیف و پاره ای دارد در محیط خانواده غمین و افسرده می‌شود و اندوهی برای او می‌رسد. چار قد بیننده خواب اگر بزرگ و بی قواره باشد در محیط خانواده گرفتار نابسامانی و پریشانی می‌شود و بین زن و شوهر اختلاف پدید می‌آید که به اختلاف سلیقه منوط است. اگر کسی چار قد شما را گرفت مورد اهانت قرار می‌گیرید به خصوص اگر چار قد شما را بکشد و به زور بگیرد. چنان چه کسی چار قد شما را پاره کرد برای شما آبرو ریزی به وجود می‌آورد و لطمه شدید می زند.

تعبیر خواب روسری از نظر کرمانی

روسری برای زن شوهر است و اگر مجرد است شوهرش دهند.
روسری سبز بر سر داشتن مرد دین دار است.
روسری سفید بر سر داشتن مرد مومن است.
روسری قرمز بر سر داشتن شوهر شاد داشتن است.
روسری سیاه در سر داشتن مرد اندوهگین است.
روسری کبود رنگ بر سر داشتن مصیبت است.
روسری زرد بر سر داشتن بیماری شوهر است.
روسری کهنه مانند تعبیر خواب سگ ، ضرر و زیان مالی است.

تعبیر خواب روسری از نظر آنلی بیتون

دیدن روسری کهنه و بی بها در خواب، علامت آن است که ناچار ثروت خود را با دیگران می‌دهید.
اگر دختری خواب ببیند روسری بر سر می‌کند، علامت آن است که می‌کوشد مردی را از انجام وظیفه و کار اصلی‌اش باز دارد.
دیدن روسری گرانبها در خواب، نشانه آن است که در آینده مشهور و موفق می‌شوید.

تعبیر خواب روسری از نظر امام صادق علیه السلام

تعبیر دیدن روسری بر سر دلیل بر ۴ چیز است: زن- کنیزک- خادم- سود بردن از زنان

 

بیشتر بخوانید:

تعبیر خواب قسم خوردن | قسم خوردن در خواب نشانه چیست ؟

تعبیر خواب نماز خواندن| نماز خواندن در خواب نشانه چیست ؟

تعبیر خواب معصومین | معصومین در خواب نشانه چیست ؟

تعبیرخواب من چیه؟ | تعبیر خواب شما توسط معبر جدول یاب

۵ ۱ رای
رأی دهی به مقاله
برای امتیاز به این نوشته جدولیاب کلیک کنید!
[کل: ۴ میانگین: ۱.۸]
برچسب ها
ایمیل برای اطلاع رسانی
بهم خبر بده
guest
12 نظرات
جدیدترین
قدیمی ترین پرطرفدار
Inline Feedbacks
نمایش تمام کامنتها
یه مادر
یه مادر
11 روز قبل

سلام عرض ادب
من خواب دیدم رفتم تو خیابون و حواسم نبوده روسری سر کنم،جاری خودم روسریش رو از سرش باز کرد و دادش به من تا سر کنم،از رنگ روسری چیزی یادم نیست
میشه تعبیرش رو بگید،ممنون

جدول یاب
مدیر
3 روز قبل
پاسخ به  یه مادر

با سلام کاربر گرامی روسری در خواب بیانگر زنی است که راه درست را به شما نشان می‌دهد در زمانی که شما در حال گرفتن تصمیم اشتباهی هستید. گمان میرود که شما به تازگی در شرایطی قرار گرفته اید که جاری شما مسیر درستی را برای گرفتن تصمیم درست به شما نشان می دهد.

نازی
نازی
18 روز قبل

سلام وقت بخیر…من دخترم …خواب دیدم دختر یکی از شهدا که خیلی هم دوستشون دارم درحالیکه چادر سیاهشون روی شونشون افتاده بود یک روسری سفیدی سر کرده بودن و جلوتر از من در بین مردم قدم میزدن…میشه تعبیرشو بهم بگین؟

جدول یاب
مدیر
10 روز قبل
پاسخ به  نازی

با سلام کاربر گرامی انسان هایی که در خواب مشاهده می کنید سمبل ابعاد مختلف افکار و شخصیت خوده شما هستند. گمان میرود شما به تازگی مسیر و یا عقاید جدیدی را برای خود در زندگی برگزیده اید که تز آنها خوشحال هستید و روسری در خواب می تواند هدیه ای از جانب ناخودآگاه شما باشد مبنی بر این که قدر افکار و احساسات خود را دانسته و از انگیزه هایی که در زندگی بیداری دارید برای رشد و پیشرفت مهارت های شخصیت و تعادل بخشیدن به زندگی خود استفاده کنید.

اعظم
اعظم
1 ماه قبل

سلام و خسته نباشی
خواب دیدم که داداشم یک روسری چهار گوش بهم داد و گفت این رو سر کن و شال طوسی رنگی که سرم بود رو گفت بذار کنار منم خواسته داداشم رو انجام دادم لطف کنید تعبیرش رو بگید ممنون

جدول یاب
مدیر
1 ماه قبل
پاسخ به  اعظم

با سلام کاربر گرامی گمان میرود خوابتان بیانگر این است که برادرتان در مورد مساله ای راه درست را به شما نشان می‌دهد در زمانی که شما در حال گرفتن تصمیم اشتباهی هستید.

فاطمه زز
فاطمه زز
2 ماه قبل

سلام خواب دیدم ک دخترم روسری رو از روی سرش در می اورد و من سعی میکردم بزارم روی سرش اما اجازه نمیداد ولی بلاخره موفق شدم ک روسری رو سرش بکنم تعبیرش چی میشه؟

جدول یاب
مدیر
1 ماه قبل
پاسخ به  فاطمه زز

با سلام کاربر گرامی گمان میرود خوابتان به برداشت ها و طرزفکر شما از نحوه حضور دخترتان در جمع و جامعه اشاره دارد.شاید نوعی ترس و نگرانی در شما وجود دارد که نمیدانید دیگران چه نظری درمورد نحوه حضور و رفتار دختر تان در جمع و جامعه دارند و شما سعی در دانستن و اصلاح این مسئله می کنید.

kad
kad
3 ماه قبل

سلام خانمی ۲۳ ساله هستم
من خواب دیدم که یک روسری سفیدو نو خیلی زیبا به سر دارم که خیلی زیبام کرده و مدام روسری را مرتب میکردم در داخل یک اتاق بودم و داشتم مصاحبه کاری انجام میدادم و مصاحبه گر ها سید مصطفی و سید حسن خمینی بودند و خیلی خندان و مهربان بودند در خواب.تعبیر این خواب چی میتونه باشه؟ با تشکر از سایت خوبتون

Last edited 3 ماه قبل by kad
جدول یاب
مدیر
3 ماه قبل
پاسخ به  kad

با سلام کاربر گرامی روسری، معرف شرم و حیا وخویشتنداری شما است گمان میرود شما به تازگی تغییراتی معنوی از یک مسیری در باورتان را شروع کرده اید و از این تغییرات معنوی ایجاد شده در زندگیتان خوشنود هستید و این خواب، نشانگر آن است که می‌بایست مراقب عملکرد خود باشید که مبادا از راه راست خارج شوید.

ثریا حسین زاده
ثریا حسین زاده
11 ماه قبل

سلام،خواب دیدم در حال خریدن یک روسری گرانبها با تقریبا نصف قیمت از یک دست فروش هستم،کنار خیابان سرویس بهداشتی بود که کنار درب آینه ای داشت ومن روسری رو جلوی آینه پرو میکردم یک روسری گلدار گرانبها با رنگ های غالب سفید و آبی،تعبیرش چیه؟

جدول یاب
مدیر
11 ماه قبل

باسلام دیدن روسری و وسایلی به مانند روسری در خواب برای زنان نشانه حیا و شرم شما است کاربر گرامی طبق خوابی که دیده اید شما در بیداریتان رفتاری داشته اید که به نظر خودتان همراه با شرم وحیا بوده است و هم این رفتار برایتان شادی و منفعت به ارمغان آورده است.

12
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
بستن