خلاصه داستان قسمت اول تا آخر سریال ترکی عشق حرف حالیش نمیشه

سریال ترکی عشق حرف حالیش نمیشه در ۳۱ قسمت ۱۲۰ دقیقه ای به زبان اصلی و در ۱۰۳ قسمت ۴۰ دقیقه دوبله شده است. کارگردانی این مجموعه از قسمت ۱ تا ۷ برعهده براک سایاشار و از قسمت ۸ الی ۳۱ برعهده موگه اورلار به سفارش شبکه Show Tv می باشد. سریال عشق حرف حالیش نمیشه محصول سال ۲۰۱۶ کشور ترکیه در ژانر درام عاشقانه و کمدی می باشد. بازیگران این سریال عبارتند از، مورات سارسیلماز با بازی بوراک دنیز حیات اوزون با بازی هانده ارچل ایپک و آسلی (دوستان صمیمی حیات)  دوروک سارسیلماز (برادر ناتنی مورات)  نژات سارسیلماز(پدر مورات) دریا(همسر دوم نژات و مادر دوروک )  امینه ( مادر حیات)  توال (طراح لباس شرکت سارته)  کرم (راننده ی شخصی و دوست مورات)  دیدم (دوست دختر سابق مورات و تاپ مدل شرکت سارته)عظیمه ( مادربزرگ مورات و دوروک) حشمت (پدر بزرگ حیات)

خلاصه داستان سریال عشق حرف حالیش نمیشه

محور داستان سریال “عشق حرف حالیش نمیشه” رابطه حیات اوزون ، دختری از طبقه متوسط حاشیه استانبول با رئیسش مورات در شرکت لباس و پارچه است. در ابتدای سریال حیات برای بدست آوردن شغل در شرکت سارته مجبور می شود خود را شخص دیگری معرفی کند و این سرآغاز همه اتفاقات است. رابطه حیات و مورات ماجراهای غیرقابل پیش بینی بسیاری خلق می کند و در این بین شخصیت های خانواده مورات و دو دوست صمیمی حیات هر کدان در شکل گیری و جهت دهی روند داستان این مجموعه نقش دارند.


قسمت ۱۰ سریال ترکی عشق حرف حالیش نمیشه

شزبرای پروژه عکاسی در باغ، حیات از فادیک اجازه می گیرد و از او می خواهد تا به مادرش در این مورد چیزی نگوید اما فادیک می گوید نمی تواند در اعتماد خواهرش خیانت بکند … برای خواندن ادامه ماجرا به لینک بالا مراجعه کنید.

قسمت ۹ سریال ترکی عشق حرف حالیش نمیشه

جنک، دوست مدل و خوشتیپ دیدم به شرکت می آید و طبق نقشه ای که با دیدم دارد به حیات توجه بیشتری نشان می دهد و به او می گوید … برای خواندن ادامه ماجرا به لینک بالا مراجعه کنید.

قسمت ۸ سریال عشق حرف حالیش نمیشه

در حالی که حیات با استرس منتظر آمدن عرب هاست، چائلا به مورات زنگ می زند و خبر می دهد که عرب ها نتوانسته اند برای جلسه امروز خودشان را برسانند … برای خواندن ادامه ماجرا به لینک بالا مراجعه کنید.

قسمت ۷ سریال ترکی عشق حرف حالیش نمیشه

مورات به کرم می گوید که تا به حال از کسی معذرت خواهی نکرده است. کرم هم می گوید: «بالاخره باید از جایی شروع کنین. » و لبخند می زند … برای خواندن ادامه ماجرا به لینک بالا مراجعه کنید.

قسمت ۶ سریال ترکی عشق حرف حالیش نمیشه

حیات با ناراحتی در بیمارستان پیش آصلی نشسته که مادرش به او زنگ می زند و می گوید: «دخترم من دیگه اینجا کاری ندارم … برای خواندن ادامه ماجرا به لینک بالا مراجعه کنید.

قسمت ۵ سریال ترکی عشق حرف حالیش نمیشه

دیدم به خانه ی مورات می رود و با گریه می گوید: «دوروک همه چیزو بهم گفت. گفت که تو و سونا عشق بچگی هم هستین. » مورات قسم می خورد که همچین چیزی نیست … برای خواندن ادامه ماجرا به لینک بالا مراجعه کنید.

قسمت ۴ سریال ترکی عشق حرف حالیش نمیشه

مورات برای عکس برداری پروژه جدید به باغی می رود و نظاره گر کار توال، طراح شرکت و دیدم می شود. دیدم جلو می رود تا با مورات روبوسی بکند اما مورات خودش را عقب می کشد … برای خواندن ادامه ماجرا به لینک بالا مراجعه کنید.

قسمت ۳ سریال ترکی عشق حرف حالیش نمیشه

حیات با ناراحتی به توالت می رود و آنجا با دیدم روبرو می شود. دیدم که انگار از همه طلبکار است به او دستور می دهد تا در مرتب کردن آرایشش کمکش بکند … برای خواندن ادامه ماجرا به لینک بالا مراجعه کنید.

قسمت ۲ سریال ترکی عشق حرف حالیش نمیشه

مورات به حیات می گوید: «اینجا شرکت منه! » حیات بادی به غبغب می اندازد و می گوید: «اینجا شرکت منم هست! من منشی، منشی رئیسم! » مورات خنده اش می گیرد و… برای خواندن ادامه ماجرا به لینک بالا مراجعه کنید.

قسمت ۱ سریال ترکی عشق حرف حالیش نمیشه

دختری به اسم حیات همراه دو دوستش به اسم آصلی و ایپک در خانه ای در استانبول زندگی می کنند. یک روز صبح، حیات وقتی از خواب بیدار می شود با مادرش روبرو می شود و… برای خواندن ادامه ماجرا به لینک بالا مراجعه کنید.

۰ ۰ رای
Article Rating
[تعداد: ۰   میانگین: ۰/۵]
برچسب ها

حانیه مقصودی فر

میکروبیولوژیستی هستم که علاوه بر باکتری ها و ویروس ها، با حرف و کلمه ها هم بازی می کنم آخه میدونی چیه؟ بازی کردن جزء عمر گیمرها حساب نمیشه *_^
ایمیل برای اطلاع رسانی
بهم خبر بده
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
نمایش تمام کامنتها
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
بستن