خلاصه داستان قسمت اول تا آخر سریال ترکی پشت پرده ازدواج + عکس

در این مطلب از سایت جدولیاب شما شاهد خلاصه داستان قسمت های سریال ترکی پشت پرده ازدواج می باشید، برای خواندن این مطلب ما را همراهی کنید. این سریال ترکیه ای یا همه چیز درباره ازدواج در ۳۰ شهریور ۱۴۰۰ از شبکه Fox TV در ۱۷ قسمت ۱۵۰ دقیقه ای آغاز به پخش کرد، حال پخش دوبله فارسی خودش را از شبکه gem tv از شنبه تا پنجشنبه راس ساعت ۲۰:۰۰ شروع کرده است. بازیگران اصلی این سریال عبارتنداز؛ گوکچه بهادیر, گوکچه ایوب اوغلو و تولین اجه و… . داستان مجموعه تلویزیونی همه چیز درباره ازدواج (Evlilik Hakkinda Hersey) در مورد زنان خانواده جوهر است که در شرکت طلاق برای یک بیزینس خانوادگی کار می کنند.

سریال ترکی پشت پرده ازدواج
سریال ترکی پشت پرده ازدواج

معرفی نقش های بازیگران سریال پشت پرده ازدواج

زنان خانواده جوهر در شرکتی خانوادگی کار می کنند که شغل آنها به طلاق بین افراد مربوط می شود. کولپان چوهر (سومرو یاوروجوک) مادر سه دختر است. او دخترانش را بعد از اینکه شوهرش آنها را به خاطر زنی دیگر ترک کرد، به تنهایی بزرگ کرده است. کولپان یک وکیل بسیار محبوب  و به همراه دو دخترش در موسسه حقوقی Cevher کار می کند.

عذرا (  گوکچه بهادیر ) دختر بزرگ خانواده جوهر است. او ۱۵ سال است که با سرگن ( سارپ آکایا ) ازدواج کرده و سه فرزند دارد. عذرا ازدواج شاد و شغلی موفقی دارد. او جاه طلب، مسئولیت پذیر و قوی است. ئی انتظار دارد بعد از بازنشستگی مادرش مدیر موسسه حقوقی جوهر شود.

صانم ( گوکچه ایوب اوغلو  ) دومین دختر بزرگ خانواده جوهر است. او سرسخت، مستقل و بی خیال است. او به دلیل پدرش به مردان اعتماد ندارد و نمی خواهد رابطه و ازدواج منظمی داشته باشد.

گونس (  تولین اجه) کوچکترین دختر خانواده چوهر است. با وجود اینکه او از دانشکده حقوق فارغ التحصیل می شود، تصمیم می گیرد مانند مادر یا خواهرش وکیل نشود. با وجود مخالفت مادرش، گونس در دفتر حقوقی خانواده‌اش کار نمی‌کند و در عوض، یک قهوه‌خانه باز می‌کند. گونس از دوران کودکی با یالین رابطه داشته و برای ازدواج آماده می شود.

خلاصه داستان سریال

عذرا متوجه می شود که مادرش قصد بازنشستگی و واگذاری کار را برای دخترش ندارد. در واقع، کولپان در شرکت مشکلات مالی دارد و نمی‌خواهد دخترانش از این مشکلات مطلع شوند. پس از بحث خشونت آمیز عذرا و کولپان، عذرا کار خود را در موسسه حقوقی Cevher ترک می کند و شروع به کار در شرکت رقیب می کند. او در شغل جدیدش باید نه تنها به مدیر جدیدش بلکه به مادرش نیز اعتبار خود را ثابت کند. در همان زمان، او باید با ییلدیریم ( ییگیت کیرازجی ) که دوست پسر سابق او است، همکاری کند. در همین حین، عذرا هنگام رسیدگی به پرونده طلاق یکی از مشتریانش متوجه خیانت شوهرش می شود. او متوجه می شود که شوهرش با زنی که از طریق یک وب سایت دوستیابی با او آشنا شده، رابطه داشته است.


قسمت ۸ سریال ترکی پشت پرده ازدواج
قسمت ۸ سریال ترکی پشت پرده ازدواج

قسمت ۸ سریال پشت پرده ازدواج

صنم به عکس های خانوادگیشون نگاه میکنه و خودشو سرزنش میکنه. چولپان پیشش میره و میگه چرا هنوز حاضر نشدی؟ صنم میگه امروز اصلا حال ندارم خوب نیستم میتونم امروز نیام؟ چولپان شروع میکنه به سرزنش کردنش که کار را جدی نمیگیری نباید مثل دخترهای سبک تا صبح مست کنی!…. برای خواندن ادامه داستان رو تیتر کلیک کنید.

قسمت ۷ سریال ترکی پشت پرده ازدواج
قسمت ۷ سریال ترکی پشت پرده ازدواج

قسمت ۷ سریال پشت پرده ازدواج

آزرا به خانه ریحان میره. ریحان با دیدن او میگه تو اینجا چیکار میکنی؟ هر حرفی دارین برین به وکیلم بزنین! آزرا بهش میگه میدونم که همه چیز زیر سر خودتون بوده، ریحان با شنیدن این حرف جا میخوره و بهش تعارف میکنه تا به داخل بره و باهم صحبت کنند. آزرا بهش میگه همش نقشه خودت بود نه؟…. برای خواندن ادامه داستان رو تیتر کلیک کنید.

قسمت ۶ سریال ترکی پشت پرده ازدواج
قسمت ۶ سریال ترکی پشت پرده ازدواج

قسمت ۶ سریال پشت پرده ازدواج

ییلدریم صبح از خواب بیدار میشه که فردی به نام عدنان بهش زنگ میزنه و میگه چیزی که شنیدم حقیقت داره؟ کارتو ول کردی رفتی پیش آرمان؟ عدنان میگه کاری که میخوای بکنی خیلی خطرناکه ها میدونی؟ ییلدریم میگه میدونم هنوز ردش رو بدنمه! بهم کمک میکنی یا نه؟ همان موقع آزرا بهش زنگ میزنه و بهش میگه ازت یه کمک میخوام!…. برای خواندن ادامه داستان رو تیتر کلیک کنید.

قسمت ۵ سریال ترکی پشت پرده ازدواج
قسمت ۵ سریال ترکی پشت پرده ازدواج

قسمت ۵ سریال پشت پرده ازدواج

آلپای به چولپان میگه وکیل روبروتون دخترتونه امیدوارم رو کارتون تاثیر نزاره! چولپان میگه شما میدونین این چیزا رو من تاثیر نداره واسه همین منو انتخاب کردی! آلپای به چولپان میگه حالا که میخواد آبروی منو ببره با یه آلپای دیگه روبرو میشه! به پرونده اضافه کن که…. برای خواندن ادامه داستان رو تیتر کلیک کنید.

قسمت ۴ سریال ترکی پشت پرده ازدواج
قسمت ۴ سریال ترکی پشت پرده ازدواج

قسمت ۴ سریال پشت پرده ازدواج

مادر آزرا به یاد می آورد که چند سال پیش شوهرش را تعقیب می کند و در حین تعقیب می بیند که او تصادف میکنه و جونشو از دست میده او با یادآوری این خاطره اشک می‌ریزند و میگه فاروق. سرگن سر میز صبحانه به آزرا میگه درباره دیشب باهم حرف نزدیم، آزرا یاد پدرش می افتد و حرفو عوض میکنه و میگه آهان درباره کار؟…. برای خواندن ادامه داستان رو تیتر کلیک کنید.

قسمت ۳ سریال ترکی پشت پرده ازدواج
قسمت ۳ سریال ترکی پشت پرده ازدواج

قسمت ۳ سریال پشت پرده ازدواج

چولپان با آزرا صحبت میکنه تو کافه و بهش میگه میخوام بهت یه فرصت دیگه بدم تا همه این اتفاق هارو فراموش کنیم آزرا میخنده و میگه تنها چیزی که میخوام فراموش نکنم کاری بود که تو کردی! سپس چولپان میگه کله شقی نکن! فکر کردی اگه رسانه ها این خبر را پخش کنن که از کار اخراج شدی جایی بهت کار نمیدن و آینده کاریت میره رو هوا؟…. برای خواندن ادامه داستان رو تیتر کلیک کنید.

قسمت ۲ سریال ترکی پشت پرده ازدواج
قسمت ۲ سریال ترکی پشت پرده ازدواج

قسمت ۲ سریال پشت پرده ازدواج

چولپان با دخترش آزرا صحبت میکنه و میگه روزی میرسه که این دفترو تو میچرخونی! او از اتاق بیرون میاد و با دیدن برگه ای یاد حرف های آرمان خان می افتد که میگفت مادرت از قدرت نمیگذره و هیچوقت جایگاهشو بهت نمیده!…. برای خواندن ادامه داستان رو تیتر کلیک کنید.

قسمت ۱ سریال ترکی پشت پرده ازدواج
قسمت ۱ سریال ترکی پشت پرده ازدواج

قسمت ۱ سریال پشت پرده ازدواج

چولپان چوهر یک وکیل معروف و محبوب است و دارای یه موسسه حقوقی به نام chevher می باشد. او دارای سه دختر به نام های آزرا(دختر ارشد)، صنم( دختر دوم) و گونس(دختر آخری) می باشد…. برای خواندن ادامه داستان رو تیتر کلیک کنید.

۰ ۰ آرا
امتیازدهی به مقاله

ایمیل برای اطلاع رسانی
بهم خبر بده
guest
0 نظرات
Inline Feedbacks
نمایش تمام کامنتها
دکمه بازگشت به بالا